Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fixtures
Competitions
Club Domestic
프리미어리그
세리에 A
프리메라리가
분데스리가
리그 1
에레디비지
수페르리그
프리메라리가
챔피언십
세리에 A
전체 보기
Club International
유럽
Champions League
Europa League
Super Cup
아시아
Champions League
AFC컵
남미
리베르타도레스
CONMEBOL Sudamericana
전체 보기
National
월드컵
올림픽
EURO
코파 아메리카
Gold Cup
아시안컵
네이션스컵
컨페더레이션스컵
U-20 월드컵
Euro U21 Champ
전체 보기
Youth
National
U-20 월드컵
U17 월드컵
U21 EURO
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
전체 보기
Teams
Club teams
바르셀로나
레알 마드리드
맨체스터 유나이티드
아스널
리버풀
전체 보기
인테르 밀라노
AC 밀란
바이에른 뮌헨
포르투
보카 주니오스
National Teams
스페인
네덜란드
독일
잉글랜드
브라질
전체 보기
아르헨티나
이탈리아
포르투갈
프랑스
러시아
More
FIFA Rankings
H2H Comparison
Players
Competitions
Club Domestic
프리미어리그
세리에 A
프리메라리가
분데스리가
리그 1
에레디비지
수페르리그
프리메라리가
챔피언십
세리에 A
전체 보기
Club International
유럽
Champions League
Europa League
Super Cup
아시아
Champions League
AFC컵
남미
리베르타도레스
CONMEBOL Sudamericana
전체 보기
National
월드컵
올림픽
EURO
코파 아메리카
Gold Cup
아시안컵
네이션스컵
컨페더레이션스컵
U-20 월드컵
Euro U21 Champ
전체 보기
Youth
National
U-20 월드컵
U17 월드컵
U21 EURO
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
전체 보기
Teams
Players
Popular
프리미어리그
분데스리가
세리에 A
프리메라리가
리그 1
에레디비지
수페르리그
프리미어리그
프리메라리가
프리미어십
주필러리그
챔피언스리그
유로파리그
월드컵 유럽 예선
Club Domestic
가나
가봉
가이아나
감비아
과들루프
괌
그레나다
그루지아
그리스
기니
나이지리아
남아프리카
네덜란드
네덜란드령 안틸레스
네팔
노르웨이
누벨칼레도니
뉴질랜드
니제르
니카라과
대만
대한민국
덴마크
도미니카공화국
독일
라오스
라이베리아
라트비아
러시아
레바논
레소토
루마니아
룩셈부르크
르완드
리비아
리유니온
리투아니아
리히텐슈타인
마다가스카르
마르띠니끄
마카오
마케도니아
말라위
말레이시아
말리
말타
멕시코
모로코
모리셔스
모리타니
모잠비크
몬테네그로
몰도바
몰디브
몽고
미국
미얀마
바레인
바베이도스
방글라데시
버뮤다
베냉
베네수엘라
베트남
벨기에
벨라루스
벨리즈
보스니아헤르체고비나
보츠와나
볼리비아
부룬디
부르키나파소
부탄
북아일랜드
불가리아
브라질
브루나이 다루살람
사모아
사우디아라비아
산마리노
세네갈
세르비아
세르비아몬테네그로
세인트키츠네비스
소말리아
솔로몬 제도
수단
수리남
스리랑카
스와질랜드
스웨덴
스위스
스코틀랜드
스페인
슬로바키아
슬로베니아
시리아
시에라리온
싱가포르
싱투메 프린시페
아랍에미리트
아루바
아르메니아
아르헨티나
아이슬란드
아일랜드 공화국
아제르바이잔
아프카니스탄
안도라
알바니아
알제리
앙골라
앤티가 바부다
에스토니아
에쿠아도르
엘살바도르
영국령버진아일랜드
예멘
오만
오스트레일리아
오스트리아
온두라스
요르단
우간다
우루과이
우즈베키스탄
우크라이나
웨일즈
이디오피아
이라크
이란
이스라엘
이집트
이탈리아
인도
인도네시아
일본
잉글랜드
자메이카
잠비아
중국
지부티
지브롤터
짐바브웨
차드
체코
칠레
카메룬
카보베르데제도
카자흐스탄
카타르
캄보디아
캐나다
케냐
케이맨제도
코소보
코스타리카
코트디부아르
콜롬비아
콩고
콩고민주공화국
콰테말라
쿠바
쿠웨이트
쿡 제도
크로아티아
키르기스스탄
키프로스
타지키스탄
타히티
탄자니아
태국
터크스 케이커스 제도
터키
토고
투르크메니스탄
튀니지
트리니다드 토바고
파나마
파라과이
파키스탄
파푸아 뉴기니
팔레스타인
페로 제도
페루
포르투갈
폴란드
푸에르토리코
프랑스
프랑스령 가이아나
피지
핀란드
필리핀
하이티
헝가리
홍콩
Club International
리베르타도레스
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
클럽 월드컵
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
클럽 친선
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
아우디컵
Copa EuroAmericana
에미레이츠컵
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
대륙간컵
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
AFC 챔스리그
AFC컵
GCC Champions League
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
CAF 챔피언스 리그
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
OFC 챔스
챔피언스리그
유로파리그
유로파 컨퍼런스리그
UEFA 슈퍼컵
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
National Teams
코파 아메리카
월드컵 남미 예선
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
골드컵
Concacaf Gold Cup Qualification
월드컵 북중미 예선
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
월드컵
컨페더레이션스컵
올림픽
월드컵 예선 플레이오프
Olympics Intercontinental Play-offs
국가대표 친선
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
기린 컵
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
U-20 월드컵
U17 월드컵
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
툴롱 컵
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
아시안컵
Asian Cup Qualification
월드컵 아시아 예선
Asian Games
스즈키컵
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
동아시아 E-1 챔피언십
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
걸프 컵
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
네이션스컵
Africa Cup of Nations Qualification
월드컵 아프리카 예선
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
OFC Nations Cup
WC 오세아니아 예선
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
EURO
EC 예선
월드컵 유럽 예선
UEFA 네이션스 리그
Baltic Cup
U21 EURO
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
Other Competition Matches
Summary
Matches
Players
Archive
2017
2016
2015
2014
2013
세계
Other Competition Matches
2016
월드컵
컨페더레이션스컵
올림픽
월드컵 예선 플레이오프
Olympics Intercontinental Play-offs
국가대표 친선
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
기린 컵
China Cup
Arnold Clark Cup
클럽 월드컵
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
클럽 친선
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
아우디컵
Copa EuroAmericana
에미레이츠컵
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
대륙간컵
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
U-20 월드컵
U17 월드컵
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
툴롱 컵
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
Matches
Day
Home team
Score/Time
Away team
금요일
01/01/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael
4 - 2
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
금요일
01/01/2016
FT
Beitar Petah Tikva
0 - 2
Tira
금요일
01/01/2016
FT
Ahi Acre
2 - 1
Kiryat Yam
금요일
01/01/2016
FT
Beitar Ramat Gan
2 - 1
Hapoel Pardesya Noam
금요일
01/01/2016
FT
Pardes Hanna-Karkur
1 - 3
Hapoel Umm al-Fahm
금요일
01/01/2016
FT
리파
0 - 1
Al Ahli
토요일
02/01/2016
FT
ONGC
1 - 1
Mumbai
토요일
02/01/2016
FT
Al Najma
0 - 0
Manama
일요일
03/01/2016
FT
RCF
0 - 1
Kenkre
월요일
04/01/2016
FT
Western Railway
2 - 0
KSA
월요일
04/01/2016
FT
Ironi Beit Shemesh
1 - 0
Hapoel Merhavim
월요일
04/01/2016
FT
일케스턴
5 - 1
링컨 유나이티드
화요일
05/01/2016
FT
Ironi Or Yehuda
1 - 0
Hapoel Nahlat Yehuda
화요일
05/01/2016
FT
Maccabi Ironi Netivot
2 - 2
Beitar Ir Ma'ale Adumim
화요일
05/01/2016
FT
랭커스터 시티
0 - 1
뱀버 브리지
화요일
05/01/2016
20:45
스탬포드
-
벅스턴
화요일
05/01/2016
20:45
스리 브리지스
-
이스트번 보로
수요일
06/01/2016
FT
Air India
0 - 1
Union Bank
수요일
06/01/2016
FT
Ironi Beit Dagan
2 - 3
Bnei Jaffa Ortodoxim
목요일
07/01/2016
FT
Al Najma
1 - 2
Malkiya
목요일
07/01/2016
20:45
벅스턴
-
Pinxton
금요일
08/01/2016
10:30
GM Sports
-
Western Railway
금요일
08/01/2016
FT
Hapoel Merhavim
1 - 2
Maccabi Kiryat Malachi
금요일
08/01/2016
FT
Holon Yermiyahu
0 - 2
Maccabi Be'er Sheva
금요일
08/01/2016
FT
Ironi Modi'in
1 - 0
Maccabi Segev Shalom
금요일
08/01/2016
FT
Kiryat Yam
3 - 2
Maccabi Bnei Nahaf
금요일
08/01/2016
FT
Sitra
2 - 1
Budaiya
토요일
09/01/2016
FT
KSA
1 - 0
Mumbai Customs
일요일
10/01/2016
10:30
PIFA Sports
-
Union Bank
월요일
11/01/2016
FT
Al Hidd
4 - 2
Al Shabab
화요일
12/01/2016
FT
Arellano Chiefs
3 - 0
Lyceum Pirates Students
화요일
12/01/2016
FT
San Beda Students
0 - 1
St. Benilde Blazers
화요일
12/01/2016
FT
Hapoel Sandala Gilboa
2 - 0
Haifa Robi Shapira
화요일
12/01/2016
FT
Hapoel Ramot Menashe
3 - 2
Ihud Bnei Baqa
화요일
12/01/2016
FT
Hapoel Umm al-Fahm
1 - 1
Daburiyya Osama
화요일
12/01/2016
FT
Sitra
3 - 0
Al Tadamun
화요일
12/01/2016
FT
Lions Gibraltar Res
1 - 1
Lincoln Red Imps Res.
수요일
13/01/2016
FT
Uganda A'
0 - 0
Cameroon A'
수요일
13/01/2016
FT
Isa Town
1 - 1
Al Najma
수요일
13/01/2016
FT
Lynx Res.
1 - 2
St Joseph's II
수요일
13/01/2016
FT
버기스 힐 타운
1 - 0
Broadbridge Heath
수요일
13/01/2016
FT
코린티안-캐주얼스
1 - 3
서튼 유나이티드
목요일
14/01/2016
FT
Victoria
0 - 1
Vida
목요일
14/01/2016
FT
Parrillas One
3 - 5
Honduras Progreso
목요일
14/01/2016
FT
Arellano Chiefs
2 - 2
St. Benilde Blazers
목요일
14/01/2016
FT
San Beda Students
6 - 0
Lyceum Pirates Students
목요일
14/01/2016
FT
Gibraltar United II
3 - 0
Mons Calpe Res.
금요일
15/01/2016
09:30
GM Sports
-
PIFA Sports
금요일
15/01/2016
10:30
Hapoel Ramat Yisrael
-
Bnei Jaffa Ortodoxim
금요일
15/01/2016
FT
Beitar Nahariya
0 - 2
Ironi Bnei Kabul
금요일
15/01/2016
10:45
Ironi Beit Shemesh
-
Beitar Yavne
금요일
15/01/2016
FT
Maccabi Ironi Netivot
3 - 1
Hapoel Merhavim
금요일
15/01/2016
FT
Beitar Petah Tikva
3 - 1
Roei Heshbon Tel Aviv
금요일
15/01/2016
FT
Maccabi Kiryat Malachi
2 - 0
Hapoel Rahat
금요일
15/01/2016
FT
AS Holon
0 - 3
Tira
금요일
15/01/2016
FT
Pardes Hanna-Karkur
1 - 3
Hapoel Sandala Gilboa
금요일
15/01/2016
FT
Ahi Acre
1 - 1
Tzeirei Kafr Kanna
토요일
16/01/2016
FT
St. Benilde Blazers
4 - 0
Lyceum Pirates Students
토요일
16/01/2016
FT
Arellano Chiefs
1 - 2
San Beda Students
월요일
18/01/2016
FT
Central Bank of India
2 - 2
Central Railway
월요일
18/01/2016
FT
Skonto
2 - 0
Spartaks Jūrmala
월요일
18/01/2016
FT
히친 타운
1 - 0
체스헌트
화요일
19/01/2016
FT
Mitchelton
4 - 1
Logan Lightning
화요일
19/01/2016
FT
Olympic
0 - 6
Brisbane Strikers
화요일
19/01/2016
FT
Metta
0 - 5
Jelgava
화요일
19/01/2016
FT
Lincoln Red Imps Res.
4 - 0
Magpies Res.
화요일
19/01/2016
FT
마린
2 - 1
램스보텀 유나이티드
화요일
19/01/2016
FT
워킹턴
2 - 0
클리테로이
화요일
19/01/2016
FT
래드클리프 보로
5 - 1
애슈턴 유나이티드
화요일
19/01/2016
FT
Coleshill Town
1 - 4
Wolves CC
화요일
19/01/2016
FT
스페니무어 타운
0 - 1
오셋 타운
수요일
20/01/2016
FT
Holland Park Hawks
2 - 2
Rochedale Rovers
수요일
20/01/2016
FT
Air India
6 - 0
ONGC
수요일
20/01/2016
FT
Western Pride
0 - 0
Redlands United
수요일
20/01/2016
FT
Liepāja
2 - 0
리가 FC
수요일
20/01/2016
FT
Mons Calpe Res.
0 - 5
Manchester 62 Res
수요일
20/01/2016
FT
Europa Res.
0 - 7
Gibraltar United II
수요일
20/01/2016
FT
칼튼 타운
0 - 3
Basford United
목요일
21/01/2016
FT
BFC Daugavpils
1 - 3
벤츠필스
금요일
22/01/2016
FT
PIFA Sports
0 - 0
KSA
금요일
22/01/2016
FT
Brisbane City
2 - 0
Albany Creek
금요일
22/01/2016
FT
Beitar Nahariya
1 - 3
Kiryat Yam
금요일
22/01/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael
1 - 2
Maccabi Kfar Yona
금요일
22/01/2016
FT
Ironi Beit Shemesh
3 - 2
Holon Yermiyahu
금요일
22/01/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi
1 - 0
Ironi Modi'in
금요일
22/01/2016
FT
Gold Coast City
3 - 2
Capalaba
금요일
22/01/2016
FT
Ahi Acre
5 - 1
Ahva Kafr Manda
토요일
23/01/2016
FT
Olympic
6 - 1
Gold Coast City
토요일
23/01/2016
FT
Peninsula Power
4 - 4
Moreton Bay United
일요일
24/01/2016
FT
Tokyo Verdy
1 - 0
콘사도레 삿포로
일요일
24/01/2016
FT
FC 도쿄
0 - 0
Ryūkyū
일요일
24/01/2016
FT
Ipswich Knights
2 - 4
SWQ Thunder
일요일
24/01/2016
FT
Lions
3 - 1
Eastern Suburbs
일요일
24/01/2016
FT
Vändra
4 - 1
Joker
일요일
24/01/2016
FT
Maardu
7 - 1
Elva
월요일
25/01/2016
09:30
Kenkre
-
Mumbai Customs
월요일
25/01/2016
FT
Skonto
2 - 0
Metta
화요일
26/01/2016
FT
Mitchelton
2 - 5
Olympic
화요일
26/01/2016
FT
Logan Lightning
0 - 3
Brisbane Strikers
화요일
26/01/2016
FT
Jelgava
0 - 0
Spartaks Jūrmala
화요일
26/01/2016
FT
Glacis United Res.
1 - 4
Lynx Res.
화요일
26/01/2016
20:45
래드클리프 보로
-
콜윈 베이
화요일
26/01/2016
FT
스탬포드
4 - 1
벅스턴
수요일
27/01/2016
FT
Ryūkyū
2 - 0
Tokyo Verdy
수요일
27/01/2016
FT
콘사도레 삿포로
1 - 2
FC 도쿄
수요일
27/01/2016
FT
Holland Park Hawks
2 - 1
Western Pride
수요일
27/01/2016
FT
Rochedale Rovers
2 - 1
Redlands United
수요일
27/01/2016
FT
Liepāja
1 - 0
BFC Daugavpils
목요일
28/01/2016
FT
Albany Creek
3 - 1
Capalaba
목요일
28/01/2016
FT
벤츠필스
2 - 0
리가 FC
목요일
28/01/2016
20:45
Rockmount
-
코크 시티
금요일
29/01/2016
FT
Gold Coast City
2 - 2
Brisbane City
금요일
29/01/2016
FT
Bnei Jaffa Ortodoxim
2 - 0
Hapoel Zafririm Holon
금요일
29/01/2016
FT
Beitar Yavne
2 - 1
Maccabi Ironi Netivot
금요일
29/01/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv
0 - 2
AS Holon
금요일
29/01/2016
FT
Perth
1 - 0
Armadale
금요일
29/01/2016
FT
Bnei Yeechalal Rehovot
7 - 0
Maccabi Segev Shalom
금요일
29/01/2016
FT
Ironi Modi'in
2 - 1
Dimona
금요일
29/01/2016
FT
MS Be'er Sheva
8 - 1
Ironi Beit Shemesh
금요일
29/01/2016
FT
Beitar Ramat Gan
1 - 1
Ironi Beit Dagan
금요일
29/01/2016
FT
Inglewood United
1 - 2
Floreat Athena
토요일
30/01/2016
FT
Ryūkyū
2 - 4
콘사도레 삿포로
토요일
30/01/2016
FT
FC 도쿄
0 - 1
Tokyo Verdy
토요일
30/01/2016
FT
Peninsula Power
3 - 3
Gold Coast City
토요일
30/01/2016
FT
Union Bank
2 - 1
Central Bank of India
토요일
30/01/2016
FT
Moreton Bay United
4 - 2
Olympic
토요일
30/01/2016
FT
Vändra
0 - 1
Maardu
토요일
30/01/2016
FT
라이메릭
3 - 1
Cobh Wanderers
토요일
30/01/2016
FT
Thróttur Vogar
3 - 1
KFR
일요일
31/01/2016
FT
Roasso Kumamoto
1 - 2
JEF United
일요일
31/01/2016
FT
가시마 앤틀러스
2 - 0
아비스파 후쿠오카
일요일
31/01/2016
FT
SWQ Thunder
0 - 4
Eastern Suburbs
일요일
31/01/2016
FT
Ipswich Knights
1 - 5
Lions
일요일
31/01/2016
FT
Sorrento
2 - 3
Stirling Macedonia
일요일
31/01/2016
FT
Elva
0 - 1
Alliance
일요일
31/01/2016
FT
Balcatta Etna
2 - 5
ECU Joondalup
일요일
31/01/2016
FT
College Corinthians
0 - 0
코브 램블러스
월요일
01/02/2016
FT
Jelgava
3 - 2
Skonto
월요일
01/02/2016
FT
Hapoel Nahlat Yehuda
2 - 2
Hapoel Kiryat Ono
월요일
01/02/2016
FT
Lynx Res.
4 - 0
Mons Calpe Res.
월요일
01/02/2016
FT
Manchester 62 Res
2 - 0
Europa Res.
화요일
02/02/2016
FT
JEF United
5 - 1
아비스파 후쿠오카
화요일
02/02/2016
FT
Roasso Kumamoto
0 - 2
가시마 앤틀러스
화요일
02/02/2016
FT
Mitchelton
1 - 3
Brisbane Strikers
화요일
02/02/2016
FT
Logan Lightning
3 - 5
Olympic
화요일
02/02/2016
FT
Spartaks Jūrmala
1 - 1
Metta
화요일
02/02/2016
FT
Magpies Res.
1 - 1
St Joseph's II
화요일
02/02/2016
FT
Lions Gibraltar Res
4 - 0
Glacis United Res.
화요일
02/02/2016
FT
프리클리 애슬레틱
4 - 1
Emley AFC
화요일
02/02/2016
FT
래드클리프 보로
0 - 1
콜윈 베이
수요일
03/02/2016
FT
Giravanz Kitakyushu
0 - 1
Júbilo Iwata
수요일
03/02/2016
FT
시미즈 S-펄스
2 - 1
Kagoshima United
수요일
03/02/2016
FT
Holland Park Hawks
6 - 3
Redlands United
수요일
03/02/2016
FT
Rochedale Rovers
2 - 1
Western Pride
수요일
03/02/2016
FT
벤츠필스
0 - 2
Liepāja
목요일
04/02/2016
FT
아비스파 후쿠오카
0 - 0
Roasso Kumamoto
목요일
04/02/2016
FT
가시마 앤틀러스
0 - 1
JEF United
목요일
04/02/2016
FT
리가 FC
5 - 1
BFC Daugavpils
금요일
05/02/2016
FT
Glenorchy Knights
3 - 3
Taroona
금요일
05/02/2016
FT
Capalaba
4 - 1
Brisbane City
금요일
05/02/2016
FT
Union Bank
1 - 1
Kenkre
금요일
05/02/2016
FT
Olympia Warriors
0 - 3
South Hobart
금요일
05/02/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael
0 - 3
Ironi Or Yehuda
금요일
05/02/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi
0 - 0
Bnei Yeechalal Rehovot
금요일
05/02/2016
FT
Ironi Beit Shemesh
1 - 2
Dimona
금요일
05/02/2016
FT
Gold Coast City
3 - 1
Albany Creek
금요일
05/02/2016
FT
ECU Joondalup
2 - 4
Perth
금요일
05/02/2016
FT
Vængir Júpiters
1 - 0
Reynir
금요일
05/02/2016
FT
Hamar
7 - 0
Augnablik
토요일
06/02/2016
FT
Kagoshima United
1 - 1
Giravanz Kitakyushu
토요일
06/02/2016
FT
Júbilo Iwata
1 - 0
시미즈 S-펄스
토요일
06/02/2016
FT
Moreton Bay United
3 - 4
Gold Coast City
토요일
06/02/2016
FT
Forza
1 - 0
Agila
토요일
06/02/2016
FT
RCF
1 - 0
Central Railway
토요일
06/02/2016
FT
Peninsula Power
3 - 2
Olympic
토요일
06/02/2016
FT
Cockburn City
0 - 1
Inglewood United
토요일
06/02/2016
FT
Maardu
4 - 0
Joker
토요일
06/02/2016
FT
Pasargad
0 - 7
Global Makati
토요일
06/02/2016
FT
Voltes
3 - 0
Laos
토요일
06/02/2016
FT
Ægir
1 - 3
Vídir
토요일
06/02/2016
FT
Kári
2 - 2
틴다스톨
토요일
06/02/2016
FT
Britannia XI Res.
0 - 3
Lincoln Red Imps Res.
일요일
07/02/2016
FT
SWQ Thunder
0 - 5
Lions
일요일
07/02/2016
FT
Nomads
0 - 4
Green Archers
일요일
07/02/2016
FT
Ipswich Knights
0 - 5
Eastern Suburbs
일요일
07/02/2016
FT
Stirling Macedonia
2 - 1
Balcatta Etna
일요일
07/02/2016
FT
Tallinna Kalev II
0 - 4
Elva
일요일
07/02/2016
FT
Kaya
0 - 1
Stallion
일요일
07/02/2016
FT
Subiaco
0 - 3
Bayswater City
일요일
07/02/2016
FT
Alliance
0 - 0
Vändra
일요일
07/02/2016
FT
Loyola
1 - 2
유나이티드 시티
일요일
07/02/2016
FT
KB
1 - 3
Berserkir
월요일
08/02/2016
FT
Spartaks Jūrmala
1 - 0
BFC Daugavpils
월요일
08/02/2016
FT
Gibraltar United II
0 - 3
Manchester 62 Res
월요일
08/02/2016
FT
Glacis United Res.
1 - 3
Magpies Res.
월요일
08/02/2016
FT
히친 타운
2 - 0
세인트 앨번스 시티
월요일
08/02/2016
FT
Hvíti riddarinn
2 - 5
Hamar
화요일
09/02/2016
FT
Hobart Zebras
4 - 0
Clarence United
화요일
09/02/2016
FT
리가 FC
3 - 2
Metta
화요일
09/02/2016
FT
Comunicaciones Res.
1 - 1
Deportivo Español Res.
화요일
09/02/2016
13:00
Barracas Central Res.
-
Deportivo Riestra Res.
화요일
09/02/2016
FT
Europa Res.
0 - 11
Lynx Res.
화요일
09/02/2016
FT
러셸 올림픽
2 - 0
West Bromwich Albion CC
화요일
09/02/2016
FT
Colegiales Res.
2 - 0
Estudiantes Caseros Res
수요일
10/02/2016
FT
시미즈 S-펄스
1 - 0
Giravanz Kitakyushu
수요일
10/02/2016
FT
Kagoshima United
0 - 2
Júbilo Iwata
수요일
10/02/2016
FT
Jelgava
0 - 1
벤츠필스
수요일
10/02/2016
FT
Defensores Bel Res
3 - 0
Morón Res.
수요일
10/02/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res.
2 - 1
CA Fénix Res
수요일
10/02/2016
FT
Hapoel Bu'eine
0 - 2
Hapoel Kaukab
수요일
10/02/2016
FT
St Joseph's II
0 - 1
Britannia XI Res.
수요일
10/02/2016
FT
Gibraltar United
2 - 1
Lincoln Red Imps II
수요일
10/02/2016
FT
Platense Res.
1 - 0
Acassuso Res.
수요일
10/02/2016
FT
Léttir
11 - 2
Augnablik
수요일
10/02/2016
FT
Nueva Chicago Res.
0 - 1
Los Andes Res.
수요일
10/02/2016
FT
All Boys Res.
2 - 0
Chacarita Juniors Res.
목요일
11/02/2016
06:00
Growling Tigers Students
-
Adamson Falcons Students
목요일
11/02/2016
FT
NU Bulldogs Students
4 - 0
Red Warriors Students
목요일
11/02/2016
FT
Brisbane Strikers
6 - 1
Holland Park Hawks
목요일
11/02/2016
FT
Gold Coast City
2 - 3
Lions
목요일
11/02/2016
FT
Liepāja
1 - 0
Skonto
목요일
11/02/2016
FT
BG Pathum United
7 - 3
포트
목요일
11/02/2016
FT
Manchester 62
1 - 0
Lynx
금요일
12/02/2016
FT
Kingborough Lions
2 - 0
Clarence United
금요일
12/02/2016
FT
South Hobart
4 - 0
Hobart Zebras
금요일
12/02/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv
0 - 5
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
금요일
12/02/2016
FT
Beitar Yavne
1 - 2
Maccabi Be'er Sheva
금요일
12/02/2016
FT
Ironi Beit Dagan
3 - 1
Hapoel Nahlat Yehuda
금요일
12/02/2016
FT
Stirling Macedonia
3 - 0
Perth
금요일
12/02/2016
FT
Árborg
5 - 3
KB
금요일
12/02/2016
FT
세인트 죠셉
0 - 1
유로파 FC
토요일
13/02/2016
FT
University of Tasmania
2 - 1
BeachSide
토요일
13/02/2016
FT
Gold Coast City
1 - 3
Olympic
토요일
13/02/2016
FT
Nelson Eastern Suburbs
1 - 2
Glenorchy Knights
토요일
13/02/2016
FT
Global Makati
2 - 1
Green Archers
토요일
13/02/2016
FT
Moreton Bay United
1 - 4
Peninsula Power
토요일
13/02/2016
FT
Floreat Athena
1 - 3
Cockburn City
토요일
13/02/2016
FT
Voltes
2 - 1
Forza
토요일
13/02/2016
FT
Green Archers Students
1 - 0
UP Fighting Maroons
토요일
13/02/2016
FT
Inglewood United
1 - 0
Bayswater City
토요일
13/02/2016
FT
Pasargad
1 - 7
Loyola
토요일
13/02/2016
FT
Berserkir
1 - 2
Örninn
토요일
13/02/2016
FT
Kári
3 - 1
Reynir
일요일
14/02/2016
FT
Holland Park Hawks
6 - 8
Gold Coast City
일요일
14/02/2016
FT
Stallion
4 - 0
Agila
일요일
14/02/2016
FT
ECU Joondalup
1 - 4
Armadale
일요일
14/02/2016
FT
Brisbane Strikers
1 - 2
Lions
일요일
14/02/2016
FT
Vändra
2 - 0
Tallinna Kalev II
일요일
14/02/2016
FT
Nomads
0 - 15
유나이티드 시티
일요일
14/02/2016
FT
UST
0 - 0
Red Warriors Students
일요일
14/02/2016
FT
Sorrento
3 - 2
Balcatta Etna
일요일
14/02/2016
FT
Kaya
6 - 1
Laos
일요일
14/02/2016
14:00
KFR
-
Vídir
일요일
14/02/2016
FT
Thróttur Vogar
2 - 1
Ægir
월요일
15/02/2016
FT
Glacis United
7 - 0
Magpies
월요일
15/02/2016
FT
Augnablik
3 - 2
Hvíti riddarinn
화요일
16/02/2016
FT
Metta
0 - 1
BFC Daugavpils
화요일
16/02/2016
FT
Fortuna Mfou
1 - 0
톤느르
화요일
16/02/2016
FT
Fauve Azur Elite
0 - 0
르네상스
화요일
16/02/2016
FT
Lincoln Red Imps Res.
2 - 1
St Joseph's II
화요일
16/02/2016
FT
해로우 보로
3 - 2
Beckenham Town
화요일
16/02/2016
FT
Comunicaciones Res.
0 - 1
Almirante Brown Res
화요일
16/02/2016
FT
CD Armenio Res.
2 - 0
Colegiales Res.
수요일
17/02/2016
FT
리가 FC
1 - 1
Spartaks Jūrmala
수요일
17/02/2016
FT
은잘라 캉
0 - 2
PWD
수요일
17/02/2016
FT
Sangiovannese
1 - 0
Città di Foligno
수요일
17/02/2016
FT
Seregno
0 - 1
OltrepoVoghera
수요일
17/02/2016
FT
Rende
1 - 1
Francavilla
수요일
17/02/2016
FT
Chieri
0 - 0
RapalloBogliasco
수요일
17/02/2016
FT
Dynamic de Buea
1 - 1
Colombe
수요일
17/02/2016
FT
Léttir
2 - 1
Hamar
수요일
17/02/2016
21:00
Defensores Bel Res
-
All Boys Res.
수요일
17/02/2016
21:00
San Telmo Res.
-
CA Atlanta Res.
목요일
18/02/2016
FT
Vida
2 - 2
Real Sociedad
목요일
18/02/2016
FT
Real España
1 - 0
Marathón
목요일
18/02/2016
FT
Green Archers Students
1 - 1
Growling Tigers Students
목요일
18/02/2016
FT
FEU Tamaraws Students
2 - 2
NU Bulldogs Students
목요일
18/02/2016
FT
Jelgava
6 - 1
Skonto
목요일
18/02/2016
FT
Pasargad
0 - 9
유나이티드 시티
목요일
18/02/2016
FT
Kiryat Yam
2 - 0
Beitar Haifa
금요일
19/02/2016
FT
Kingborough Lions
1 - 3
South Hobart
금요일
19/02/2016
FT
Hobart Zebras
2 - 3
Olympia Warriors
금요일
19/02/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael
2 - 1
Hapoel Kiryat Ono
금요일
19/02/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi
3 - 1
Hapoel Rahat
금요일
19/02/2016
FT
Hapoel Nahlat Yehuda
5 - 0
Roei Heshbon Tel Aviv
금요일
19/02/2016
FT
Perth
2 - 1
Sorrento
금요일
19/02/2016
FT
Beitar Petah Tikva
1 - 1
Beitar Ramat Gan
금요일
19/02/2016
FT
Inglewood United
3 - 1
Subiaco
금요일
19/02/2016
FT
Örninn
2 - 2
KB
토요일
20/02/2016
FT
Taroona
1 - 1
Nelson Eastern Suburbs
토요일
20/02/2016
FT
UP Fighting Maroons
2 - 0
Red Warriors Students
토요일
20/02/2016
FT
Glenorchy Knights
2 - 2
Southern
토요일
20/02/2016
FT
KSA
0 - 0
Central Bank of India
토요일
20/02/2016
FT
Liepāja
1 - 0
벤츠필스
토요일
20/02/2016
FT
Green Archers
2 - 4
Loyola
토요일
20/02/2016
FT
Adamson Falcons Students
0 - 4
Ateneo Blue Eagles
토요일
20/02/2016
FT
Stallion
2 - 1
Voltes
토요일
20/02/2016
FT
Ægir
4 - 3
KFR
토요일
20/02/2016
FT
Kári
5 - 0
Vængir Júpiters
토요일
20/02/2016
FT
Reynir
7 - 1
틴다스톨
일요일
21/02/2016
FT
Tallinna Kalev II
1 - 4
Maardu
일요일
21/02/2016
FT
FEU Tamaraws Students
1 - 2
Green Archers Students
일요일
21/02/2016
09:30
PIFA Sports
-
Union Bank
일요일
21/02/2016
FT
Armadale
3 - 2
Balcatta Etna
일요일
21/02/2016
11:15
Laos
-
Forza
일요일
21/02/2016
FT
NU Bulldogs Students
1 - 3
Growling Tigers Students
일요일
21/02/2016
FT
Bayswater City
3 - 1
Floreat Athena
일요일
21/02/2016
FT
Stirling Macedonia
3 - 1
ECU Joondalup
일요일
21/02/2016
FT
Global Makati
4 - 0
Nomads
월요일
22/02/2016
FT
RCF
1 - 1
Western Railway
월요일
22/02/2016
FT
Magpies Res.
1 - 1
Mons Calpe Res.
화요일
23/02/2016
FT
Lions Gibraltar Res
9 - 1
Europa Res.
화요일
23/02/2016
FT
코브 램블러스
1 - 0
라이메릭
수요일
24/02/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res.
2 - 2
Morón Res.
수요일
24/02/2016
FT
워딩
2 - 2
화이트호크
수요일
24/02/2016
FT
Penrith AFC
1 - 2
워킹턴
수요일
24/02/2016
FT
Platense Res.
1 - 1
Defensores Bel Res
수요일
24/02/2016
FT
Chacarita Juniors Res.
3 - 2
Estudiantes Caseros Res
목요일
25/02/2016
FT
Ateneo Blue Eagles
0 - 1
UP Fighting Maroons
목요일
25/02/2016
FT
Red Warriors Students
0 - 1
Adamson Falcons Students
목요일
25/02/2016
FT
ONGC
2 - 1
Mumbai Customs
목요일
25/02/2016
FT
UAI Urquiza Res.
3 - 0
CD Armenio Res.
목요일
25/02/2016
FT
Colegiales Res.
0 - 4
CA Fénix Res
금요일
26/02/2016
FT
Kingborough Lions
1 - 1
Glenorchy Knights
금요일
26/02/2016
FT
South Hobart
8 - 5
University of Tasmania
금요일
26/02/2016
FT
Beitar Yavne
1 - 1
Beitar Givat Zeev Shevi
금요일
26/02/2016
FT
Ironi Beit Shemesh
1 - 1
Maccabi Ironi Netivot
금요일
26/02/2016
FT
Ahi Acre
2 - 2
Beitar Haifa
금요일
26/02/2016
FT
Kári
2 - 3
Thróttur Vogar
금요일
26/02/2016
FT
Vængir Júpiters
2 - 0
Vídir
토요일
27/02/2016
FT
Cockburn City
0 - 1
Bayswater City
토요일
27/02/2016
FT
Sorrento
3 - 2
ECU Joondalup
토요일
27/02/2016
FT
Perth
0 - 2
Balcatta Etna
토요일
27/02/2016
FT
Stirling Macedonia
3 - 5
Armadale
일요일
28/02/2016
FT
PIFA Sports
2 - 1
Union Bank
일요일
28/02/2016
FT
Floreat Athena
3 - 1
Subiaco
월요일
29/02/2016
FT
로물루스
0 - 1
러셸 올림픽
화요일
01/03/2016
FT
Britannia XI Res.
1 - 2
Mons Calpe Res.
화요일
01/03/2016
FT
Molesey
1 - 3
Woking CC
수요일
02/03/2016
FT
Acassuso Res.
2 - 1
Colegiales Res.
수요일
02/03/2016
FT
Defensores Bel Res
1 - 2
Ferro Carril Oeste Res.
수요일
02/03/2016
FT
보그너 레지스 타운
2 - 3
이스트번 보로
수요일
02/03/2016
FT
Platense Res.
0 - 0
All Boys Res.
수요일
02/03/2016
FT
Marathón
1 - 0
Real España
목요일
03/03/2016
FT
Green Archers Students
6 - 0
Adamson Falcons Students
목요일
03/03/2016
FT
FEU Tamaraws Students
5 - 1
Red Warriors Students
목요일
03/03/2016
FT
유나이티드 시티
1 - 2
Global Makati
목요일
03/03/2016
FT
Forza
0 - 6
Kaya
목요일
03/03/2016
FT
두알라 AC
0 - 0
PWD
목요일
03/03/2016
FT
Dynamo de Douala
1 - 0
Panthère Security
목요일
03/03/2016
FT
Léttir
1 - 2
Berserkir
금요일
04/03/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv
2 - 1
Maccabi Kfar Yona
금요일
04/03/2016
FT
Hapoel Nahlat Yehuda
0 - 2
Bnei Jaffa Ortodoxim
토요일
05/03/2016
FT
Kingborough Lions
2 - 3
South Hobart
토요일
05/03/2016
FT
UP Fighting Maroons
0 - 0
NU Bulldogs Students
토요일
05/03/2016
FT
Maccabi Sulam Hani
1 - 0
Maccabi Ahi Iksal
토요일
05/03/2016
FT
Stirling Macedonia
3 - 2
Floreat Athena
토요일
05/03/2016
FT
Laos
1 - 4
Stallion
토요일
05/03/2016
FT
Ateneo Blue Eagles
1 - 2
Growling Tigers Students
토요일
05/03/2016
FT
Bayswater City
4 - 3
Armadale
토요일
05/03/2016
FT
Loyola
11 - 0
Nomads
일요일
06/03/2016
FT
Adamson Falcons Students
0 - 4
FEU Tamaraws Students
월요일
07/03/2016
FT
Europa Res.
6 - 0
Britannia XI Res.
화요일
08/03/2016
FT
Nueva Chicago Res.
2 - 1
Talleres Res.
수요일
09/03/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res.
1 - 2
Platense Res.
수요일
09/03/2016
18:15
Glacis United Res.
-
St Joseph's II
수요일
09/03/2016
FT
Colegiales Res.
1 - 1
Morón Res.
수요일
09/03/2016
FT
Manchester 62 Res
0 - 3
Lions Gibraltar Res
목요일
10/03/2016
FT
Red Warriors Students
1 - 2
Ateneo Blue Eagles
목요일
10/03/2016
FT
NU Bulldogs Students
1 - 1
Green Archers Students
목요일
10/03/2016
FT
Growling Tigers Students
1 - 0
UP Fighting Maroons
금요일
11/03/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael
0 - 1
Hapoel Nahlat Yehuda
금요일
11/03/2016
FT
Holon Yermiyahu
3 - 0
Beitar Ir Ma'ale Adumim
금요일
11/03/2016
FT
Ironi Beit Shemesh
1 - 1
Maccabi Be'er Sheva
금요일
11/03/2016
FT
Ironi Beit Dagan
1 - 3
Hapoel Zafririm Holon
화요일
15/03/2016
FT
Acassuso Res.
2 - 1
Chacarita Juniors Res.
화요일
15/03/2016
FT
Gibraltar United II
3 - 1
Magpies Res.
수요일
16/03/2016
FT
Defensores Bel Res
0 - 3
Colegiales Res.
수요일
16/03/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res.
4 - 1
All Boys Res.
수요일
16/03/2016
FT
Mons Calpe Res.
2 - 3
Lincoln Red Imps Res.
수요일
16/03/2016
FT
Almagro Res.
1 - 1
CA Atlanta Res.
수요일
16/03/2016
FT
Platense Res.
4 - 2
Villa Dálmine Res.
수요일
16/03/2016
FT
캠브리지 시티
3 - 0
Fulbourn Institute
금요일
18/03/2016
FT
Olympia Warriors Res.
2 - 2
South Hobart Res.
금요일
18/03/2016
FT
Hapoel Zafririm Holon
0 - 2
Tzeirey Taibe
금요일
18/03/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv
1 - 1
Ironi Or Yehuda
금요일
18/03/2016
FT
Maccabi Segev Shalom
0 - 3
Ironi Beit Shemesh
금요일
18/03/2016
FT
Mumbai
1 - 0
Air India
금요일
18/03/2016
FT
Tzeirey Rahat
1 - 4
Maccabi Ironi Netivot
토요일
19/03/2016
FT
Al Najma
1 - 1
Sitra
일요일
20/03/2016
FT
Red Warriors Students
0 - 2
NU Bulldogs Students
일요일
20/03/2016
FT
첸나이 시티
1 - 2
Hindustan Eagles
일요일
20/03/2016
FT
Ateneo Blue Eagles
7 - 0
Adamson Falcons Students
일요일
20/03/2016
FT
Manama
2 - 0
East Riffa
월요일
21/03/2016
FT
Maccabi Ironi Yafia
0 - 1
Haifa Robi Shapira
월요일
21/03/2016
FT
Malkiya
4 - 1
Al Ittifaq Maqaba
화요일
22/03/2016
FT
AGORC
2 - 3
Viva Chennai
화요일
22/03/2016
FT
Colegiales Res.
1 - 1
Platense Res.
수요일
23/03/2016
FT
Chennai Customs
3 - 1
Hindustan Eagles
수요일
23/03/2016
FT
UAI Urquiza Res.
1 - 1
Defensores Bel Res
목요일
24/03/2016
FT
첸나이 시티
5 - 2
RBI
금요일
25/03/2016
FT
Olympia Warriors Res. II
3 - 1
Clarence United Res.
금요일
25/03/2016
FT
Olympia Warriors Res.
2 - 1
Uni of Tasmania Res.
금요일
25/03/2016
FT
Holon Yermiyahu
2 - 1
Hapoel Merhavim
금요일
25/03/2016
FT
Ahi Bir al-Maksur
3 - 1
Kiryat Yam
금요일
25/03/2016
FT
Arrows
0 - 3
Indian Bank
금요일
25/03/2016
FT
Haifa Robi Shapira
2 - 0
Maccabi Ein Mahal Jamal
토요일
26/03/2016
FT
South Hobart Res.
5 - 0
Kingborough Lions Res.
토요일
26/03/2016
FT
Southern Railway
0 - 4
Viva Chennai
토요일
26/03/2016
FT
Daburiyya Osama
1 - 3
Hapoel Ramot Menashe
토요일
26/03/2016
FT
Hapoel Sandala Gilboa
1 - 0
Ihud Bnei Kafr Qara
토요일
26/03/2016
FT
Al Hidd
1 - 2
Malkiya
일요일
27/03/2016
FT
AGORC
1 - 5
Chennai
월요일
28/03/2016
FT
Beitar Ir Ma'ale Adumim
5 - 2
Ironi Beit Shemesh
월요일
28/03/2016
FT
Hapoel Ihud Bnei Sumei
1 - 2
Kiryat Yam
화요일
29/03/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv
1 - 2
Hapoel Kiryat Ono
화요일
29/03/2016
FT
Integral Coach Factory
2 - 3
Madras Sporting Union
화요일
29/03/2016
FT
Hapoel Pardesya Noam
3 - 1
Hapoel Nahlat Yehuda
화요일
29/03/2016
FT
Beitar Nahariya
4 - 0
Beitar Kfar Kana
화요일
29/03/2016
FT
Hapoel Ramot Menashe
2 - 2
Maccabi Ahi Iksal
화요일
29/03/2016
FT
Nueva Chicago Res.
1 - 1
Barracas Central Res.
수요일
30/03/2016
FT
Chennai Customs
2 - 0
RBI
수요일
30/03/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res.
3 - 0
Colegiales Res.
수요일
30/03/2016
FT
Platense Res.
1 - 1
UAI Urquiza Res.
수요일
30/03/2016
FT
Almagro Res.
1 - 1
Deportivo Riestra Res.
목요일
31/03/2016
FT
Red Warriors Students
0 - 1
UP Fighting Maroons
목요일
31/03/2016
FT
FEU Tamaraws Students
3 - 0
Adamson Falcons Students
목요일
31/03/2016
FT
첸나이 시티
0 - 2
Indian Bank
목요일
31/03/2016
FT
Acassuso Res.
0 - 0
Estudiantes Caseros Res
목요일
31/03/2016
FT
OltrepoVoghera
2 - 1
Chieri
목요일
31/03/2016
FT
Fauve Azur Elite
0 - 0
Stade Renard
금요일
01/04/2016
FT
Beitar Petah Tikva
3 - 1
AS Holon
금요일
01/04/2016
FT
Roei Heshbon Tel Aviv
0 - 0
Ironi Beit Dagan
금요일
01/04/2016
FT
Hapoel Zafririm Holon
1 - 0
Hapoel Nahlat Yehuda
금요일
01/04/2016
FT
Beitar Nahariya
3 - 2
Beitar Haifa
금요일
01/04/2016
FT
Arrows
3 - 8
Viva Chennai
금요일
01/04/2016
FT
Haifa Robi Shapira
0 - 1
Hapoel Umm al-Fahm
토요일
02/04/2016
FT
South Hobart Res.
5 - 1
Olympia Warriors Res. II
토요일
02/04/2016
FT
Clarence United Res.
2 - 0
Hobart Zebras Res.
토요일
02/04/2016
FT
Growling Tigers Students
2 - 4
Ateneo Blue Eagles
토요일
02/04/2016
FT
Stallion
3 - 2
Green Archers
토요일
02/04/2016
FT
Southern Railway
1 - 5
Chennai
토요일
02/04/2016
FT
Green Archers Students
3 - 2
NU Bulldogs Students
토요일
02/04/2016
FT
Loyola
1 - 2
Kaya
일요일
03/04/2016
FT
Kingborough Lions Res.
1 - 2
Olympia Warriors Res.
일요일
03/04/2016
FT
Red Warriors Students
0 - 3
FEU Tamaraws Students
일요일
03/04/2016
FT
Voltes
0 - 1
Global Makati
일요일
03/04/2016
FT
AGORC
5 - 1
Integral Coach Factory
일요일
03/04/2016
FT
Adamson Falcons Students
0 - 3
UP Fighting Maroons
일요일
03/04/2016
FT
유나이티드 시티
7 - 0
Forza
월요일
04/04/2016
FT
Rīgas FS Res.
1 - 0
BFC Daugavpils Res.
월요일
04/04/2016
FT
Elnahada Nazareth
2 - 3
Kiryat Yam
월요일
04/04/2016
FT
St Joseph's II
3 - 0
Mons Calpe Res.
화요일
05/04/2016
FT
Hindustan Eagles
5 - 5
Madras Sporting Union
화요일
05/04/2016
FT
Ahi Bir al-Maksur
0 - 2
Tzeirei Kafr Kanna
수요일
06/04/2016
FT
Stallion
0 - 2
Global Makati
수요일
06/04/2016
FT
Chennai Customs
0 - 3
Indian Bank
수요일
06/04/2016
FT
Kaya
3 - 3
유나이티드 시티
수요일
06/04/2016
FT
Lions Gibraltar Res
1 - 0
Lynx Res.
수요일
06/04/2016
FT
Britannia XI Res.
6 - 1
Gibraltar United II
목요일
07/04/2016
FT
첸나이 시티
2 - 1
Viva Chennai
목요일
07/04/2016
FT
Lincoln Red Imps Res.
4 - 0
Europa Res.
목요일
07/04/2016
FT
Magpies Res.
0 - 4
Manchester 62 Res
목요일
07/04/2016
FT
Hallam
1 - 5
프리클리 애슬레틱
금요일
08/04/2016
FT
Arrows
2 - 7
Chennai
금요일
08/04/2016
FT
Beitar Ir Ma'ale Adumim
2 - 2
Maccabi Ironi Netivot
금요일
08/04/2016
FT
Kiryat Yam
3 - 0
Ahi Acre
토요일
09/04/2016
FT
Kingborough Lions Res.
3 - 1
Olympia Warriors Res. II
토요일
09/04/2016
FT
Adamson Falcons Students
1 - 1
Growling Tigers Students
토요일
09/04/2016
FT
Southern Railway
2 - 0
AGORC
토요일
09/04/2016
FT
Green Archers Students
2 - 0
Red Warriors Students
일요일
10/04/2016
FT
Uni of Tasmania Res.
1 - 1
Hobart Zebras Res.
일요일
10/04/2016
FT
BeachSide Res.
0 - 7
South Hobart Res.
일요일
10/04/2016
FT
FEU Tamaraws Students
0 - 1
Ateneo Blue Eagles
일요일
10/04/2016
FT
Hindustan Eagles
4 - 0
Integral Coach Factory
일요일
10/04/2016
FT
NU Bulldogs Students
0 - 1
UP Fighting Maroons
화요일
12/04/2016
FT
RBI
1 - 6
Madras Sporting Union
화요일
12/04/2016
FT
CA Atlanta Res.
4 - 2
Talleres Res.
화요일
12/04/2016
FT
Manchester 62 Res
1 - 1
Britannia XI Res.
수요일
13/04/2016
FT
Barracas Central Res.
0 - 1
Villa San Carlos Res.
수요일
13/04/2016
FT
Europa Res.
0 - 8
St Joseph's II
수요일
13/04/2016
FT
Mons Calpe Res.
0 - 4
Glacis United Res.
목요일
14/04/2016
FT
Ateneo Blue Eagles
1 - 0
Green Archers Students
목요일
14/04/2016
FT
Growling Tigers Students
2 - 1
NU Bulldogs Students
목요일
14/04/2016
FT
Gibraltar United II
3 - 8
Lincoln Red Imps Res.
목요일
14/04/2016
FT
Elnahada Nazareth
4 - 7
Tzeirei Kafr Kanna
목요일
14/04/2016
FT
Lynx Res.
4 - 3
Magpies Res.
금요일
15/04/2016
FT
Hapoel Ramat Yisrael
4 - 2
Roei Heshbon Tel Aviv
금요일
15/04/2016
FT
Maccabi Ahi Iksal
2 - 1
Ihud Bnei Kafr Qara
금요일
15/04/2016
FT
Beitar Petah Tikva
1 - 0
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
금요일
15/04/2016
FT
Pardes Hanna-Karkur
1 - 7
Hapoel Daliyat Al Karmel
토요일
16/04/2016
FT
South Hobart Res.
6 - 0
Uni of Tasmania Res.
토요일
16/04/2016
FT
East Coast Bays
2 - 0
Three Kings United
토요일
16/04/2016
FT
Kaya
2 - 1
Stallion
토요일
16/04/2016
FT
유나이티드 시티
1 - 3
Global Makati
일요일
17/04/2016
FT
Hobart Zebras Res.
3 - 2
Kingborough Lions Res.
일요일
17/04/2016
FT
Adamson Falcons Students
0 - 2
Green Archers Students
일요일
17/04/2016
FT
Ateneo Blue Eagles
3 - 3
NU Bulldogs Students
일요일
17/04/2016
FT
Growling Tigers Students
3 - 0
Red Warriors Students
월요일
18/04/2016
FT
Rīgas FS Res.
7 - 1
Riga FC Res. / Sitika FS
월요일
18/04/2016
FT
Muaither
0 - 0
Al Shahaniya
화요일
19/04/2016
FT
Beitar Givat Zeev Shevi
3 - 4
Maccabi Segev Shalom
화요일
19/04/2016
FT
Hapoel Merhavim
4 - 0
Maccabi Ironi Netivot
화요일
19/04/2016
FT
Holon Yermiyahu
1 - 0
Dimona
화요일
19/04/2016
FT
Hapoel Pardesya Noam
3 - 0
Ironi Beit Dagan
화요일
19/04/2016
FT
Kiryat Yam
5 - 0
Beitar Kfar Kana
화요일
19/04/2016
FT
Maccabi Kfar Yona
2 - 0
Tzeirey Taibe
화요일
19/04/2016
FT
Britannia XI Res.
2 - 2
Lynx Res.
수요일
20/04/2016
FT
Dynamo de Douala
0 - 1
르네상스
수요일
20/04/2016
FT
OltrepoVoghera
1 - 0
Caravaggio
수요일
20/04/2016
FT
Matelots
2 - 2
Fortuna Mfou
목요일
21/04/2016
FT
UP Fighting Maroons
1 - 0
FEU Tamaraws Students
목요일
21/04/2016
FT
Growling Tigers Students
0 - 4
Green Archers Students
목요일
21/04/2016
FT
Adamson Falcons Students
0 - 0
Red Warriors Students
토요일
23/04/2016
FT
South Hobart Res.
6 - 0
Clarence United Res.
일요일
24/04/2016
FT
BeachSide Res.
4 - 3
Olympia Warriors Res. II
월요일
25/04/2016
FT
Olympia Warriors Res.
3 - 4
Hobart Zebras Res.
월요일
25/04/2016
FT
Europa Res.
0 - 5
Mons Calpe Res.
화요일
26/04/2016
FT
RBI
1 - 3
Hindustan Eagles
화요일
26/04/2016
FT
두알라 AC
0 - 1
National Polytechnic
화요일
26/04/2016
15:00
Acassuso Res.
-
CA Fénix Res
화요일
26/04/2016
FT
르네상스
0 - 0
PWD
화요일
26/04/2016
FT
Matelots
1 - 0
Djiko
화요일
26/04/2016
FT
Manchester 62 Res
1 - 5
St Joseph's II
화요일
26/04/2016
20:00
프리클리 애슬레틱
-
Shaw Lane
화요일
26/04/2016
FT
Lynx Res.
2 - 2
Lincoln Red Imps Res.
화요일
26/04/2016
FT
코브 램블러스
2 - 1
Rockmount
수요일
27/04/2016
FT
Chennai Customs
0 - 0
AGORC
수요일
27/04/2016
14:00
Defensores Bel Res
-
Estudiantes Caseros Res
수요일
27/04/2016
FT
Platense Res.
1 - 0
Flandria Res.
목요일
28/04/2016
FT
UP Fighting Maroons
3 - 0
Growling Tigers Students
목요일
28/04/2016
FT
Green Archers Students
1 - 1
Ateneo Blue Eagles
목요일
28/04/2016
FT
첸나이 시티
4 - 1
Southern Railway
목요일
28/04/2016
FT
Defensores Bel Res
2 - 2
Estudiantes Caseros Res
목요일
28/04/2016
FT
Barracas Central Res.
1 - 3
Almirante Brown Res
목요일
28/04/2016
FT
Acassuso Res.
0 - 0
CA Fénix Res
목요일
28/04/2016
FT
Colegiales Res.
2 - 3
All Boys Res.
금요일
29/04/2016
FT
Arrows
4 - 4
Madras Sporting Union
토요일
30/04/2016
FT
Viva Chennai
3 - 2
Integral Coach Factory
일요일
01/05/2016
FT
Chennai
0 - 5
Hindustan Eagles
화요일
03/05/2016
FT
Indian Bank
4 - 1
RBI
수요일
04/05/2016
FT
Chennai Customs
3 - 1
Southern Railway
수요일
04/05/2016
FT
Los Andes Res.
1 - 1
Deportivo Español Res.
수요일
04/05/2016
FT
고덜밍 타운
1 - 4
머스텀
목요일
05/05/2016
FT
UP Fighting Maroons
4 - 1
Ateneo Blue Eagles
목요일
05/05/2016
FT
첸나이 시티
5 - 3
Arrows
목요일
05/05/2016
FT
Brown de Adrogué Res.
0 - 0
Comunicaciones Res.
금요일
06/05/2016
FT
AGORC
3 - 1
Madras Sporting Union
토요일
07/05/2016
FT
Kingborough Lions Res.
0 - 2
Clarence United Res.
토요일
07/05/2016
FT
Olympia Warriors Res.
4 - 1
BeachSide Res.
토요일
07/05/2016
FT
Chennai
2 - 0
Integral Coach Factory
토요일
07/05/2016
FT
Elnahada Nazareth
1 - 0
Ahi Bir al-Maksur
일요일
08/05/2016
FT
Hobart Zebras Res.
1 - 5
South Hobart Res.
일요일
08/05/2016
FT
Olympia Warriors Res. II
5 - 3
Uni of Tasmania Res.
일요일
08/05/2016
FT
Viva Chennai
8 - 0
RBI
월요일
09/05/2016
FT
Jelgava Res.
0 - 0
METTA / LU Res.
월요일
09/05/2016
FT
Spartaks Res.
4 - 3
Riga FC Res. / Sitika FS
월요일
09/05/2016
FT
Manchester 62 Res
7 - 0
Mons Calpe Res.
월요일
09/05/2016
FT
Salaspils
3 - 1
Dinamo Rīga
월요일
09/05/2016
20:45
Lichfield City
-
러셸 올림픽
화요일
10/05/2016
FT
Indian Bank
3 - 2
Hindustan Eagles
화요일
10/05/2016
FT
Comunicaciones Res.
0 - 0
Los Andes Res.
화요일
10/05/2016
FT
은잘라 캉
0 - 0
Panthère Security
화요일
10/05/2016
FT
Lynx Res.
5 - 1
Glacis United Res.
화요일
10/05/2016
FT
Olaine / Super Nova
0 - 8
Rīnūži-Strong
화요일
10/05/2016
FT
Magpies Res.
2 - 4
Lincoln Red Imps Res.
화요일
10/05/2016
FT
라컬 애슬레틱
1 - 2
Wells City
수요일
11/05/2016
FT
Chennai Customs
3 - 2
Arrows
수요일
11/05/2016
FT
두알라 AC
2 - 2
포부 클럽
수요일
11/05/2016
FT
Platense Res.
1 - 0
CD Armenio Res.
수요일
11/05/2016
FT
Matelots
3 - 0
Dynamic de Buea
수요일
11/05/2016
FT
Nueva Chicago Res.
1 - 2
Deportivo Riestra Res.
수요일
11/05/2016
FT
Tristán Suárez Res.
2 - 0
Almirante Brown Res
목요일
12/05/2016
FT
첸나이 시티
4 - 1
Madras Sporting Union
목요일
12/05/2016
FT
Deportivo Español Res.
0 - 1
Almagro Res.
목요일
12/05/2016
FT
Olaine / Super Nova
2 - 1
Upesciems
목요일
12/05/2016
FT
Rīga United
1 - 1
Caramba
금요일
13/05/2016
FT
Southern Railway
1 - 1
Integral Coach Factory
토요일
14/05/2016
FT
Viva Chennai
3 - 0
Hindustan Eagles
토요일
14/05/2016
FT
OltrepoVoghera
0 - 0
Fondi
일요일
15/05/2016
FT
South Hobart Res.
6 - 2
Olympia Warriors Res.
일요일
15/05/2016
FT
Chennai
3 - 2
Indian Bank
일요일
15/05/2016
FT
Brooklyn Italians
2 - 2
Seacoast United Mariners
화요일
17/05/2016
16:00
Comunicaciones Res.
-
Nueva Chicago Res.
화요일
17/05/2016
FT
Amoko / 02
5 - 3
Salaspils
화요일
17/05/2016
FT
Olaine / Super Nova
0 - 2
Progress II
수요일
18/05/2016
FT
Central Excise
0 - 2
Somasundaram
수요일
18/05/2016
FT
Chennai Customs
0 - 4
첸나이 시티
수요일
18/05/2016
FT
Babīte II
5 - 1
Upesciems
수요일
18/05/2016
FT
Glacis United Res.
0 - 4
Lions Gibraltar Res
목요일
19/05/2016
FT
SAI-Chennai
2 - 2
Madona Matrix
목요일
19/05/2016
FT
Arrows
8 - 2
Integral Coach Factory
목요일
19/05/2016
FT
San Telmo Res.
1 - 2
CA Atlanta Res.
목요일
19/05/2016
FT
Rīnūži-Strong
6 - 1
Salaspils
목요일
19/05/2016
FT
Rīga United
1 - 0
Traktos / Alberts
금요일
20/05/2016
FT
Nashville FC
5 - 2
New Orleans Jesters
금요일
20/05/2016
FT
Southern Railway
3 - 1
Madras Sporting Union
금요일
20/05/2016
FT
Al-Shoban Al-Muslimin
0 - 1
Hilal Al-Quds
금요일
20/05/2016
FT
이스트번 보로
1 - 0
워딩
토요일
21/05/2016
FT
Kingborough Lions Res.
1 - 4
South Hobart Res.
토요일
21/05/2016
FT
Merkuur
1 - 4
Kärra KIF
토요일
21/05/2016
FT
East West Central SCO
1 - 1
Nevėžis
일요일
22/05/2016
FT
Hobart Zebras Res.
2 - 1
BeachSide Res.
월요일
23/05/2016
FT
East West Central SCO
9 - 0
Merkuur
월요일
23/05/2016
FT
Acassuso Res.
3 - 2
Ferro Carril Oeste Res.
월요일
23/05/2016
FT
Kärra KIF
0 - 2
Nevėžis
월요일
23/05/2016
FT
Manchester 62 Res
2 - 1
Gibraltar United II
월요일
23/05/2016
FT
Upesciems
3 - 4
Dinamo Rīga
월요일
23/05/2016
FT
Salaspils
6 - 3
Fortūna / Ogre
월요일
23/05/2016
FT
Lions Gibraltar Res
3 - 1
Mons Calpe Res.
화요일
24/05/2016
FT
Comunicaciones Res.
2 - 2
Nueva Chicago Res.
화요일
24/05/2016
FT
Lynx Res.
2 - 1
Europa Res.
화요일
24/05/2016
FT
Olaine / Super Nova
0 - 2
Caramba
화요일
24/05/2016
20:30
Magpies Res.
-
Glacis United Res.
수요일
25/05/2016
FT
Nevėžis
5 - 2
Merkuur
수요일
25/05/2016
FT
Kärra KIF
0 - 1
East West Central SCO
수요일
25/05/2016
FT
Græsrødderne
3 - 0
Rødovre
목요일
26/05/2016
FT
Upesciems
1 - 3
Rīnūži-Strong
목요일
26/05/2016
FT
Briton Ferry
1 - 2
Taff's Well
금요일
27/05/2016
FT
Monarhs
2 - 0
Fortūna / Ogre
금요일
27/05/2016
FT
Caramba
0 - 0
Progress II
토요일
28/05/2016
FT
Olympia Warriors Res. II
0 - 8
South Hobart Res.
토요일
28/05/2016
FT
Olympia Warriors Res.
3 - 0
Kingborough Lions Res.
일요일
29/05/2016
FT
Nashville FC
0 - 1
Memphis City
일요일
29/05/2016
FT
BeachSide Res.
1 - 3
Uni of Tasmania Res.
일요일
29/05/2016
FT
Dynamic de Buea
2 - 0
PWD
일요일
29/05/2016
FT
은잘라 캉
0 - 1
Dynamo de Douala
월요일
30/05/2016
FT
Riga FC Res. / Sitika FS
2 - 4
Jelgava Res.
월요일
30/05/2016
FT
Rīnūži-Strong
11 - 1
Fortūna / Ogre
월요일
30/05/2016
FT
Salaspils
4 - 1
Upesciems
화요일
31/05/2016
FT
St Joseph's II
3 - 0
Lincoln Red Imps Res.
화요일
31/05/2016
FT
Dinamo Rīga
2 - 5
Progress II
화요일
31/05/2016
FT
Amoko / 02
2 - 3
Rīga United
화요일
31/05/2016
FT
Olaine / Super Nova
0 - 0
Traktos / Alberts
화요일
31/05/2016
FT
Britannia XI
1 - 2
Mons Calpe
목요일
02/06/2016
FT
Traktos / Alberts
3 - 8
Amoko / 02
목요일
02/06/2016
FT
San Telmo Res.
3 - 1
Barracas Central Res.
금요일
03/06/2016
FT
Babīte II
4 - 0
Fortūna / Ogre
토요일
04/06/2016
FT
South Hobart Res.
6 - 2
BeachSide Res.
토요일
04/06/2016
FT
톤느르
1 - 0
은잘라 캉
토요일
04/06/2016
FT
두알라 AC
1 - 0
Dynamic de Buea
일요일
05/06/2016
FT
Chattanooga
2 - 1
Memphis City
월요일
06/06/2016
FT
Glenfield Rovers
0 - 1
Waitakere City
월요일
06/06/2016
FT
Upesciems
2 - 4
Fortūna / Ogre
화요일
07/06/2016
FT
Fauve Azur Elite
1 - 2
톤느르
화요일
07/06/2016
FT
Dynamic de Buea
1 - 0
르네상스
화요일
07/06/2016
FT
Fortuna Mfou
0 - 0
Djiko
화요일
07/06/2016
FT
은잘라 캉
1 - 1
National Polytechnic
화요일
07/06/2016
FT
Rīnūži-Strong
0 - 0
Caramba
화요일
07/06/2016
FT
Progress II
3 - 1
Amoko / 02
화요일
07/06/2016
FT
Olaine / Super Nova
2 - 2
Dinamo Rīga
수요일
08/06/2016
FT
Chattanooga
4 - 0
Knoxville Force
수요일
08/06/2016
FT
Babīte II
1 - 4
Rīga United
수요일
08/06/2016
FT
San Telmo Res.
1 - 1
Comunicaciones Res.
금요일
10/06/2016
FT
Monarhs
5 - 1
Traktos / Alberts
토요일
11/06/2016
FT
Birmingham Hammers
1 - 0
Memphis City
토요일
11/06/2016
FT
르네상스
2 - 2
Fauve Azur Elite
토요일
11/06/2016
FT
톤느르
2 - 3
Fortuna Mfou
월요일
13/06/2016
FT
Birmingham Hammers
0 - 1
Nashville FC
월요일
13/06/2016
FT
BFC Daugavpils Res.
3 - 2
Rīgas FS Res.
화요일
14/06/2016
FT
Dynamo de Douala
0 - 0
Matelots
화요일
14/06/2016
FT
Amoko / 02
7 - 1
Dinamo Rīga
화요일
14/06/2016
FT
Græsrødderne
5 - 1
Hekla
목요일
16/06/2016
FT
METTA / LU Res.
1 - 2
Liepāja Res.
목요일
16/06/2016
FT
Olaine / Super Nova
0 - 4
Amoko / 02
금요일
17/06/2016
FT
Nashville FC
0 - 2
Chattanooga
금요일
17/06/2016
FT
Suva
0 - 1
Lautoka
금요일
17/06/2016
FT
Dreketi
0 - 2
Nadi
금요일
17/06/2016
FT
Rewa
2 - 2
Ba
금요일
17/06/2016
FT
Labasa
2 - 0
Nadroga
금요일
17/06/2016
FT
Monarhs
2 - 1
Dinamo Rīga
금요일
17/06/2016
FT
Babīte II
2 - 0
Progress II
토요일
18/06/2016
FT
Rewa
1 - 0
Dreketi
토요일
18/06/2016
FT
Nadroga
1 - 2
Lautoka
토요일
18/06/2016
FT
Nadi
2 - 0
Ba
토요일
18/06/2016
FT
Suva
1 - 0
Labasa
일요일
19/06/2016
FT
Chattanooga
2 - 0
Birmingham Hammers
일요일
19/06/2016
FT
Ba
1 - 0
Dreketi
일요일
19/06/2016
FT
Nadroga
0 - 6
Suva
일요일
19/06/2016
FT
Rewa
0 - 1
Nadi
일요일
19/06/2016
07:00
Mounties Wanderers
-
GHFA Spirit
일요일
19/06/2016
07:00
Bankstown City Lions
-
Marconi Stallions
일요일
19/06/2016
FT
Labasa
2 - 1
Lautoka
일요일
19/06/2016
FT
Dayton Dynamo
0 - 1
Grand Rapids
일요일
19/06/2016
FT
Seacoast United Mariners
1 - 3
Greater Lowell United
월요일
20/06/2016
FT
Riga FC Res. / Sitika FS
1 - 2
Rīgas FS Res.
금요일
24/06/2016
FT
Brda Przechlewo
2 - 4
Pogoń Lębork
토요일
25/06/2016
FT
Clarence United Res.
4 - 1
Kingborough Lions Res.
토요일
25/06/2016
FT
두알라 AC
0 - 0
Matelots
토요일
25/06/2016
FT
Colombe
0 - 3
르네상스
토요일
25/06/2016
FT
Dynamo de Douala
0 - 0
Djiko
토요일
25/06/2016
FT
PSM Fútbol
2 - 2
ADIUR
일요일
26/06/2016
FT
Nashville FC
0 - 1
Knoxville Force
일요일
26/06/2016
FT
South Hobart Res.
4 - 0
Hobart Zebras Res.
월요일
27/06/2016
FT
Boston City
3 - 2
Rhode Island Reds
월요일
27/06/2016
FT
Rīgas FS Res.
3 - 3
Liepāja Res.
월요일
27/06/2016
FT
BFC Daugavpils Res.
2 - 1
Riga FC Res. / Sitika FS
월요일
27/06/2016
FT
Salaspils
1 - 3
Caramba
월요일
27/06/2016
FT
Upesciems
2 - 3
Monarhs
화요일
28/06/2016
FT
Dinamo Rīga
4 - 2
Fortūna / Ogre
화요일
28/06/2016
FT
Amoko / 02
0 - 5
Rīnūži-Strong
수요일
29/06/2016
FT
Babīte II
4 - 0
Traktos / Alberts
목요일
30/06/2016
FT
Boston City
1 - 0
Seacoast United Mariners
목요일
30/06/2016
FT
San Antonio Corinthians
2 - 5
Houston Dutch Lions
목요일
30/06/2016
FT
Olaine / Super Nova
1 - 0
Salaspils
목요일
30/06/2016
FT
Rīga United
1 - 0
Upesciems
금요일
01/07/2016
19:45
Caramba
-
Traktos / Alberts
토요일
02/07/2016
FT
Nadi
3 - 2
Labasa
토요일
02/07/2016
FT
Suva
1 - 0
Rewa
토요일
02/07/2016
FT
은잘라 캉
2 - 0
Fortuna Mfou
토요일
02/07/2016
FT
National Polytechnic
1 - 0
Fauve Azur Elite
토요일
02/07/2016
FT
Dynamic de Buea
0 - 2
Stade Renard
토요일
02/07/2016
FT
PWD
1 - 0
두알라 AC
토요일
02/07/2016
FT
Sportivo Las Parejas
1 - 2
Pujato
토요일
02/07/2016
FT
San Antonio Corinthians
4 - 0
Houston Regals
일요일
03/07/2016
FT
Nashville FC
1 - 2
Birmingham Hammers
일요일
03/07/2016
FT
Nadi
0 - 0
Suva
일요일
03/07/2016
17:00
Spartaks Res.
-
Rīgas FS Res.
월요일
04/07/2016
FT
Salaspils
1 - 1
Monarhs
화요일
05/07/2016
11:30
Hume City
-
Green Gully
화요일
05/07/2016
FT
Dinamo Rīga
6 - 2
Traktos / Alberts
화요일
05/07/2016
FT
Amoko / 02
1 - 2
Caramba
수요일
06/07/2016
FT
Progress II
3 - 0
Rīga United
수요일
06/07/2016
FT
뉴웰스 올드 보이스
0 - 0
PSM Fútbol
금요일
08/07/2016
18:30
Monarhs
-
Rīga United
금요일
08/07/2016
FT
Caramba
1 - 2
Dinamo Rīga
토요일
09/07/2016
FT
Sportivo Las Parejas
2 - 1
Argentino Rosario
일요일
10/07/2016
07:00
Bankstown City Lions
-
GHFA Spirit
일요일
10/07/2016
FT
Colombe
1 - 0
은잘라 캉
일요일
10/07/2016
FT
로사리오 센트럴
3 - 1
Independiente AC
일요일
10/07/2016
FT
Blooming
0 - 2
Oriente Petrolero
일요일
10/07/2016
FT
Jorge Wilstermann
1 - 0
Aurora
월요일
11/07/2016
FT
Boston City
1 - 2
Greater Lowell United
월요일
11/07/2016
FT
Thailand Students
3 - 1
Timor-Leste Students
월요일
11/07/2016
FT
Laos Students
0 - 3
Myanmar Students
월요일
11/07/2016
FT
Rīgas FS Res.
0 - 2
Ventspils Res.
월요일
11/07/2016
FT
METTA / LU Res.
2 - 1
Jelgava Res.
월요일
11/07/2016
FT
Salaspils
2 - 0
Traktos / Alberts
월요일
11/07/2016
FT
Rīnūži-Strong
14 - 0
Upesciems
화요일
12/07/2016
FT
Bijanbari
1 - 1
Alubari United
화요일
12/07/2016
FT
톤느르
2 - 0
Dynamic de Buea
화요일
12/07/2016
FT
Dinamo Rīga
0 - 2
Babīte II
수요일
13/07/2016
FT
Cambodia Students
0 - 4
Malaysia Students
수요일
13/07/2016
FT
Melbourne Knights
1 - 2
Bentleigh Greens
수요일
13/07/2016
FT
Timor-Leste Students
5 - 2
Laos Students
수요일
13/07/2016
FT
Upesciems
0 - 3
Amoko / 02
목요일
14/07/2016
FT
Tarun Khel Khud Sangh
1 - 1
Youth RKSP School
금요일
15/07/2016
FT
Thailand Students
4 - 0
Singapore Students
금요일
15/07/2016
FT
Monarhs
3 - 0
Olaine / Super Nova
금요일
15/07/2016
19:45
Caramba
-
Amoko / 02
토요일
16/07/2016
FT
South Hobart Res.
3 - 2
Uni of Tasmania Res.
토요일
16/07/2016
FT
SAI-Darjeeling
1 - 0
Teens Football Academy
토요일
16/07/2016
FT
유니온
2 - 0
Ben Hur Rafaela
일요일
17/07/2016
FT
Singapore Students
2 - 2
Malaysia Students
일요일
17/07/2016
FT
Thailand Students
3 - 0
Timor-Leste Students
일요일
17/07/2016
FT
United Rangbull
2 - 1
St. Joseph's College
일요일
17/07/2016
FT
콜론
3 - 0
Colón San Justo
일요일
17/07/2016
FT
Oriente Petrolero
1 - 0
Blooming
일요일
17/07/2016
FT
Aurora
1 - 1
Jorge Wilstermann
월요일
18/07/2016
FT
Alubari United
0 - 2
Super Star Club
월요일
18/07/2016
FT
Progress II
3 - 2
Monarhs
화요일
19/07/2016
FT
Hume City
0 - 2
Green Gully
화요일
19/07/2016
FT
Dinamo Rīga
2 - 0
Salaspils
화요일
19/07/2016
FT
Amoko / 02
1 - 3
Babīte II
수요일
20/07/2016
FT
Harsing
1 - 0
Darjeeling Dynamo
목요일
21/07/2016
FT
Sport Boys
1 - 1
Oriente Petrolero
목요일
21/07/2016
FT
San José
2 - 1
Petrolero Yacuiba
목요일
21/07/2016
FT
Youth RKSP School
1 - 3
SAI-Darjeeling
금요일
22/07/2016
FT
Jorge Wilstermann
4 - 0
Universitario de Sucre
금요일
22/07/2016
FT
Caramba
2 - 0
Rīga United
토요일
23/07/2016
FT
South Hobart Res.
5 - 0
Olympia Warriors Res. II
토요일
23/07/2016
FT
Central Córdoba
2 - 1
Sportivo Las Parejas
일요일
24/07/2016
FT
SAI-Darjeeling
2 - 0
St. Joseph's College
일요일
24/07/2016
16:00
BFC Daugavpils Res.
-
METTA / LU Res.
일요일
24/07/2016
FT
뉴웰스 올드 보이스
0 - 0
로사리오 센트럴
일요일
24/07/2016
FT
Oriente Petrolero
0 - 0
Sport Boys
월요일
25/07/2016
FT
Youth RKSP School
0 - 2
United Rangbull
월요일
25/07/2016
FT
Wits Students
0 - 0
UWC Students
월요일
25/07/2016
FT
Salaspils
0 - 3
Amoko / 02
월요일
25/07/2016
FT
Upesciems
4 - 1
Babīte II
월요일
25/07/2016
FT
UJ Students
0 - 0
CUT Students
화요일
26/07/2016
FT
Gangtok
1 - 2
Gangtok Himalayan
화요일
26/07/2016
11:00
Bijanbari
-
Darjeeling Dynamo
화요일
26/07/2016
FT
Sikkim Aakraman
2 - 0
Jorethang United
화요일
26/07/2016
FT
Rīgas FS Res.
1 - 0
Jelgava Res.
화요일
26/07/2016
FT
Olaine / Super Nova
4 - 3
Fortūna / Ogre
수요일
27/07/2016
FT
Sikkim Police
3 - 0
United Sikkim
수요일
27/07/2016
09:30
Teens Football Academy
-
St. Joseph's College
수요일
27/07/2016
11:00
Harsing
-
Super Star Club
수요일
27/07/2016
FT
State Sports Academy
1 - 2
Boys Club
수요일
27/07/2016
FT
Babīte II
3 - 3
Monarhs
목요일
28/07/2016
FT
Gangtok Himalayan
4 - 1
Jorethang United
목요일
28/07/2016
FT
Gangtok
1 - 7
Sikkim Aakraman
목요일
28/07/2016
FT
Rīga United
5 - 0
Olaine / Super Nova
금요일
29/07/2016
FT
San José
0 - 4
Jorge Wilstermann
금요일
29/07/2016
FT
State Sports Academy
0 - 1
United Sikkim
금요일
29/07/2016
FT
Sikkim Police
0 - 1
Boys Club
토요일
30/07/2016
04:00
Kingborough Lions Res.
-
Olympia Warriors Res. II
토요일
30/07/2016
FT
Gangtok
6 - 4
Jorethang United
토요일
30/07/2016
FT
Gangtok Himalayan
2 - 2
Sikkim Aakraman
토요일
30/07/2016
FT
Laitumkhrah
1 - 0
Riatsamthiah
토요일
30/07/2016
FT
톤느르
0 - 1
Panthère Security
토요일
30/07/2016
FT
Llanes
4 - 3
Langreo
토요일
30/07/2016
FT
Marino de Luanco
0 - 0
Covadonga
토요일
30/07/2016
FT
Fuente Cantos
0 - 0
Díter Zafra
일요일
31/07/2016
FT
Growling Tigers Students
2 - 1
University of Batangas
일요일
31/07/2016
FT
Ateneo Blue Eagles
2 - 0
Red Warriors Students
일요일
31/07/2016
FT
Sporting Gijón II
2 - 1
Ceares
일요일
31/07/2016
FT
Sportivo Las Parejas
1 - 0
Central Córdoba
일요일
31/07/2016
FT
로사리오 센트럴
0 - 0
뉴웰스 올드 보이스
일요일
31/07/2016
FT
Oriente Petrolero
1 - 0
Real Potosí
일요일
31/07/2016
FT
Extremadura UD II
1 - 0
Calamonte
일요일
31/07/2016
FT
Moralo
0 - 2
Cacereño
일요일
31/07/2016
FT
Jorge Wilstermann
2 - 0
San José
월요일
01/08/2016
FT
Sikkim Police
1 - 1
Gangtok Himalayan
월요일
01/08/2016
FT
State Sports Academy
10 - 0
Gangtok
월요일
01/08/2016
FT
Jelgava Res.
2 - 1
Riga FC Res. / Sitika FS
월요일
01/08/2016
FT
Nongrim Hills
2 - 1
Nongthymai
월요일
01/08/2016
FT
Dinamo Rīga
3 - 1
Rīga United
월요일
01/08/2016
FT
Salaspils
2 - 1
Babīte II
화요일
02/08/2016
FT
Boys Club
1 - 4
Sikkim Aakraman
화요일
02/08/2016
11:00
United Sikkim
-
Jorethang United
화요일
02/08/2016
FT
Mawlai
2 - 1
Shillong United
화요일
02/08/2016
FT
PWD
0 - 1
Panthère Security
화요일
02/08/2016
FT
METTA / LU Res.
3 - 1
Rīgas FS Res.
화요일
02/08/2016
FT
Fortūna / Ogre
1 - 4
Amoko / 02
수요일
03/08/2016
FT
State Sports Academy
2 - 4
Gangtok Himalayan
수요일
03/08/2016
FT
Sikkim Police
9 - 0
Gangtok
수요일
03/08/2016
FT
Alga
2 - 4
Dordoi Bishkek
수요일
03/08/2016
FT
톤느르
2 - 0
Université Ngaoundéré
수요일
03/08/2016
FT
Llanes
0 - 2
Colunga
수요일
03/08/2016
FT
Ceares
1 - 1
Real Oviedo II
수요일
03/08/2016
FT
Covadonga
2 - 2
Tuilla
목요일
04/08/2016
FT
Jorge Wilstermann
1 - 0
Oriente Petrolero
목요일
04/08/2016
09:00
Boys Club
-
Jorethang United
목요일
04/08/2016
FT
United Sikkim
0 - 1
Sikkim Aakraman
목요일
04/08/2016
FT
Boys Sports
2 - 0
Imson
목요일
04/08/2016
FT
Traktos / Alberts
0 - 5
Progress II
금요일
05/08/2016
FT
Rising
0 - 8
Shillong United
토요일
06/08/2016
FT
Tuilla
1 - 0
Marino de Luanco
일요일
07/08/2016
FT
Utebo
0 - 0
Almudévar
일요일
07/08/2016
FT
Real Oviedo II
1 - 2
Sporting Gijón II
일요일
07/08/2016
FT
Riga FC Res. / Sitika FS
1 - 2
METTA / LU Res.
일요일
07/08/2016
FT
Colunga
1 - 0
Langreo
일요일
07/08/2016
FT
Real Avilés
1 - 0
Lealtad
일요일
07/08/2016
FT
Fuente Cantos
1 - 2
Jerez
일요일
07/08/2016
FT
Plasencia
0 - 1
Cacereño
일요일
07/08/2016
FT
Oriente Petrolero
3 - 1
Jorge Wilstermann
월요일
08/08/2016
FT
Imson
3 - 0
Nongthymai
월요일
08/08/2016
FT
Liepāja Res.
2 - 2
Jelgava Res.
월요일
08/08/2016
FT
Progress II
2 - 0
Dinamo Rīga
월요일
08/08/2016
FT
Tuks Students
0 - 0
NWU Students
화요일
09/08/2016
FT
Boys Sports
3 - 1
Nongrim Hills
화요일
09/08/2016
FT
Calangute
2 - 1
Churchill Brothers
화요일
09/08/2016
FT
Rīgas FS Res.
1 - 1
BFC Daugavpils Res.
화요일
09/08/2016
FT
Amoko / 02
5 - 0
Traktos / Alberts
화요일
09/08/2016
FT
Valtierrano
2 - 3
Huarte
수요일
10/08/2016
FT
Riatsamthiah
0 - 1
Mawlai
수요일
10/08/2016
FT
Bardez
5 - 0
SESA
수요일
10/08/2016
FT
Condal
0 - 0
Lealtad
수요일
10/08/2016
FT
Ceares
1 - 2
Sporting Gijón II
수요일
10/08/2016
FT
Real Zaragoza II
0 - 3
Teruel
수요일
10/08/2016
FT
Valle Egüés
3 - 1
Cortes
수요일
10/08/2016
FT
San Juan
0 - 0
Peña Sport
목요일
11/08/2016
FT
Sporting Goa
4 - 0
Churchill Brothers
목요일
11/08/2016
FT
Fortūna / Ogre
0 - 2
Rīnūži-Strong
목요일
11/08/2016
FT
Upesciems
3 - 0
Salaspils
목요일
11/08/2016
FT
Rīga United
0 - 7
Amoko / 02
목요일
11/08/2016
FT
Gimnástica Torrelavega
3 - 1
Tropezón
금요일
12/08/2016
FT
Dempo
3 - 0
SESA
금요일
12/08/2016
FT
Rayo Cantabria
2 - 1
Castro
토요일
13/08/2016
FT
Olympia Warriors Res.
6 - 0
BeachSide Res.
토요일
13/08/2016
FT
Boys Sports
2 - 0
Shillong United
토요일
13/08/2016
FT
Racing Santander II
2 - 2
Escobedo
토요일
13/08/2016
FT
SD Logroñés
3 - 1
Agoncillo
토요일
13/08/2016
FT
Cayón
0 - 2
Vimenor
일요일
14/08/2016
FT
Real Oviedo II
1 - 0
Ceares
일요일
14/08/2016
FT
Jelgava Res.
4 - 2
Spartaks Res.
일요일
14/08/2016
FT
Abdysh-Ata II
2 - 3
Dordoi Bishkek
일요일
14/08/2016
FT
Colunga
2 - 3
Llanes
일요일
14/08/2016
FT
Real Avilés
2 - 0
Condal
일요일
14/08/2016
FT
Tuilla
1 - 1
Covadonga
일요일
14/08/2016
FT
Vianés
1 - 1
Náxara
일요일
14/08/2016
FT
Don Benito
2 - 2
Badajoz
월요일
15/08/2016
FT
Rīgas FS Res.
0 - 1
Riga FC Res. / Sitika FS
월요일
15/08/2016
FT
Gimnástica Torrelavega
2 - 2
Rayo Cantabria
월요일
15/08/2016
FT
Salaspils
0 - 3
Rīnūži-Strong
월요일
15/08/2016
FT
Racing Santander II
1 - 0
Vimenor
화요일
16/08/2016
FT
Young Utkal Club
1 - 1
State Bank of India
화요일
16/08/2016
FT
Rising Student Club
0 - 1
Kishore Club
화요일
16/08/2016
FT
Vasco
0 - 1
Bardez
수요일
17/08/2016
FT
Colgate University
1 - 2
Northwestern University
수요일
17/08/2016
FT
SAI - STC
1 - 1
Mangala Club
수요일
17/08/2016
FT
Bentleigh Greens
1 - 0
Green Gully
수요일
17/08/2016
FT
Jay Durga Club
4 - 0
Azad Hind Club
수요일
17/08/2016
FT
Calangute
1 - 1
Salgaocar
수요일
17/08/2016
FT
Sporting Gijón II
0 - 0
Real Oviedo II
목요일
18/08/2016
10:30
Rising Student Club
-
Bidanas
금요일
19/08/2016
FT
Malki
1 - 0
Langsning
금요일
19/08/2016
FT
Azad Hind Club
0 - 5
Mangala Club
금요일
19/08/2016
FT
Calangute
0 - 3
Bardez
토요일
20/08/2016
FT
Hobart Zebras Res.
3 - 2
BeachSide Res.
토요일
20/08/2016
FT
Rising Star Club
3 - 0
Town Club
토요일
20/08/2016
FT
Nangkiew Irat
0 - 2
Royal Wahingdoh
토요일
20/08/2016
FT
Radha Gobinda Club
0 - 1
Sunshine Club
일요일
21/08/2016
FT
Chand Club
3 - 0
OGP
일요일
21/08/2016
12:30
SAI - STC
-
Jobra Durga
일요일
21/08/2016
FT
Guardian Angel
1 - 1
St. Cruz Cavelossim
일요일
21/08/2016
FT
Jerez
1 - 3
Badajoz
월요일
22/08/2016
FT
Sports Hostel
0 - 2
East Coast Railway
월요일
22/08/2016
FT
Dinthar
1 - 3
Mizoram Police
월요일
22/08/2016
FT
Shillong Lajong
2 - 1
Rangdajied United
월요일
22/08/2016
FT
Rising Star Club
0 - 0
Sunshine Club
월요일
22/08/2016
FT
Clube Sao Minguel
1 - 1
Dempo
월요일
22/08/2016
FT
Zo United
2 - 3
Chanmari
월요일
22/08/2016
FT
Liepāja Res.
5 - 3
Rīgas FS Res.
월요일
22/08/2016
FT
UJ Students
2 - 0
Wits Students
화요일
23/08/2016
FT
SAI - STC
7 - 0
Azad Hind Club
화요일
23/08/2016
FT
Langsning
3 - 0
Nongkrem
화요일
23/08/2016
FT
Mangala Club
0 - 0
Jay Durga Club
화요일
23/08/2016
FT
Sporting Goa
4 - 0
Churchill Brothers
화요일
23/08/2016
FT
Bethlehem VT
0 - 0
Aizawl
화요일
23/08/2016
FT
Chawnpui
1 - 1
Venghlui
화요일
23/08/2016
FT
Dinamo Rīga
2 - 2
Monarhs
수요일
24/08/2016
FT
Rising Star Club
1 - 0
Radha Gobinda Club
수요일
24/08/2016
FT
Meghalaya Police
5 - 1
Malki
수요일
24/08/2016
FT
Bardez
0 - 2
Salgaocar
수요일
24/08/2016
FT
Chand Club
1 - 3
East Coast Railway
수요일
24/08/2016
FT
포부 클럽
0 - 0
Dynamo de Douala
수요일
24/08/2016
FT
Progress II
2 - 0
Babīte II
수요일
24/08/2016
FT
Peña Sport
3 - 0
Huarte
수요일
24/08/2016
FT
Valle Egüés
0 - 4
Iruña
수요일
24/08/2016
FT
Covadonga
0 - 3
Sporting Gijón II
수요일
24/08/2016
FT
San Juan
3 - 1
Valtierrano
목요일
25/08/2016
FT
Mizoram Police
0 - 5
Chanmari
목요일
25/08/2016
FT
Rangdajied United
1 - 0
Nangkiew Irat
목요일
25/08/2016
FT
Dempo
5 - 0
Guardian Angel
목요일
25/08/2016
FT
Jelgava Res.
0 - 2
BFC Daugavpils Res.
목요일
25/08/2016
FT
Aizawl
1 - 0
Chawnpui
목요일
25/08/2016
FT
Traktos / Alberts
1 - 1
Rīga United
목요일
25/08/2016
FT
Fortūna / Ogre
1 - 10
Caramba
목요일
25/08/2016
FT
Langreo
0 - 0
Real Avilés
금요일
26/08/2016
FT
Suva
4 - 4
Dreketi
금요일
26/08/2016
FT
Ba
1 - 0
Nadroga
금요일
26/08/2016
FT
Lautoka
4 - 2
Labasa
금요일
26/08/2016
FT
Rewa
1 - 1
Nadi
금요일
26/08/2016
FT
Royal Wahingdoh
0 - 0
Shillong Lajong
토요일
27/08/2016
FT
Northwestern University
2 - 1
Florida Gulf Coast Uni
토요일
27/08/2016
FT
Nadi
1 - 1
Dreketi
토요일
27/08/2016
FT
Labasa
7 - 0
Nadroga
토요일
27/08/2016
FT
Ba
1 - 2
Lautoka
토요일
27/08/2016
FT
Suva
1 - 0
Rewa
토요일
27/08/2016
FT
Malki
3 - 0
Nongkrem
일요일
28/08/2016
FT
Lautoka
2 - 1
Nadroga
일요일
28/08/2016
FT
Rewa
8 - 1
Dreketi
일요일
28/08/2016
FT
Nadi
0 - 0
Suva
일요일
28/08/2016
04:00
Waitakere City
-
Three Kings United
일요일
28/08/2016
FT
Ba
0 - 4
Labasa
일요일
28/08/2016
FT
Bardez
2 - 1
Churchill Brothers
일요일
28/08/2016
FT
Sporting Goa
1 - 2
Shivajians
월요일
29/08/2016
FT
Rangdajied United
1 - 0
Royal Wahingdoh
월요일
29/08/2016
FT
Salgaocar
3 - 1
Corps of Signals
월요일
29/08/2016
FT
NEROCA
2 - 0
Lonestar Kashmir
월요일
29/08/2016
FT
Rīgas FS Res.
2 - 0
Spartaks Res.
월요일
29/08/2016
FT
Sporting Goa
1 - 1
Indian Navy
월요일
29/08/2016
FT
Progress II
9 - 0
Fortūna / Ogre
월요일
29/08/2016
FT
Monarhs
5 - 2
Rīga United
화요일
30/08/2016
FT
Northwestern University
0 - 1
Santa Clara University
화요일
30/08/2016
FT
Meghalaya Police
0 - 1
Langsning
화요일
30/08/2016
FT
Calangute
1 - 0
Clube Sao Minguel
화요일
30/08/2016
FT
Army Red
2 - 2
Indian Air Force
화요일
30/08/2016
FT
Punjab
0 - 2
Gangtok Himalayan
화요일
30/08/2016
FT
Dinamo Rīga
1 - 0
Rīnūži-Strong
수요일
31/08/2016
FT
Shillong Lajong
1 - 0
Nangkiew Irat
수요일
31/08/2016
FT
St. Cruz Cavelossim
2 - 1
Vasco
수요일
31/08/2016
FT
Shivajians
2 - 1
Gangtok Himalayan
수요일
31/08/2016
FT
Dempo
1 - 1
NEROCA
수요일
31/08/2016
FT
Real Betis II
1 - 0
Algeciras
수요일
31/08/2016
FT
Varea
1 - 0
SD Logroñés
수요일
31/08/2016
FT
Constància
1 - 3
Alcúdia
수요일
31/08/2016
FT
Burladés
2 - 2
Valle Egüés
수요일
31/08/2016
FT
Alondras
0 - 3
Pontevedra
수요일
31/08/2016
FT
Huarte
2 - 1
San Juan
수요일
31/08/2016
FT
As Pontes
1 - 1
콤포스텔라
수요일
31/08/2016
FT
Haro Deportivo
1 - 0
Náxara
수요일
31/08/2016
FT
CD Alcalá
0 - 4
San Fernando CD
목요일
01/09/2016
FT
Dempo
1 - 2
Army Red
목요일
01/09/2016
FT
Sporting Goa
1 - 2
Army Green
목요일
01/09/2016
FT
Traktos / Alberts
2 - 0
Fortūna / Ogre
금요일
02/09/2016
FT
Royal Wahingdoh
1 - 0
Meghalaya Police
금요일
02/09/2016
FT
Shivajians
3 - 3
Indian Navy
금요일
02/09/2016
FT
Real Kashmir
1 - 1
Army Red
금요일
02/09/2016
FT
Northwestern University
1 - 2
Denver University
토요일
03/09/2016
FT
Suva
1 - 4
Labasa
토요일
03/09/2016
FT
Lautoka
0 - 0
Rewa
토요일
03/09/2016
FT
St. Cruz Cavelossim
0 - 4
Salgaocar
토요일
03/09/2016
FT
Aizawl
0 - 1
NEROCA
토요일
03/09/2016
14:30
Elnahada Nazareth
-
Maccabi Ein Mahal Jamal
일요일
04/09/2016
FT
Shivajians
1 - 2
Punjab
일요일
04/09/2016
FT
NEROCA
1 - 1
Indian Air Force
일요일
04/09/2016
FT
뉴웰스 올드 보이스
0 - 1
Sportivo Las Parejas
월요일
05/09/2016
FT
Aizawl
1 - 0
Army Red
월요일
05/09/2016
FT
Gangtok Himalayan
2 - 1
Indian Navy
화요일
06/09/2016
FT
Marquette University
4 - 1
Northwestern University
화요일
06/09/2016
FT
Rangdajied United
2 - 1
Meghalaya Police
화요일
06/09/2016
FT
Sporting Goa
5 - 0
Punjab
화요일
06/09/2016
FT
Real Kashmir
1 - 1
Indian Air Force
수요일
07/09/2016
FT
Langsning
1 - 1
Royal Wahingdoh
수요일
07/09/2016
FT
Gangtok Himalayan
0 - 1
Army Green
수요일
07/09/2016
FT
BFC Daugavpils Res.
4 - 3
METTA / LU Res.
수요일
07/09/2016
FT
Dempo
1 - 0
Indian Air Force
수요일
07/09/2016
FT
Sporting Gijón II
3 - 0
Covadonga
수요일
07/09/2016
FT
Badalona
3 - 0
Vilafranca
수요일
07/09/2016
FT
UCAM Murcia II
1 - 0
CAP Ciudad de Murcia
수요일
07/09/2016
FT
Peña Sport
3 - 0
Valle Egüés
수요일
07/09/2016
FT
Mallorca II
3 - 0
Llosetense
수요일
07/09/2016
FT
Paracuellos Antamira
2 - 0
Aravaca
수요일
07/09/2016
FT
Iruña
2 - 0
Huarte
수요일
07/09/2016
FT
Inter de Madrid
0 - 1
푸엔라브라다
수요일
07/09/2016
FT
Olímpico Totana
1 - 0
Águilas
수요일
07/09/2016
FT
EDMF Churra
3 - 0
Mar Menor
목요일
08/09/2016
FT
Malki
1 - 1
Shillong Lajong
목요일
08/09/2016
FT
Real Avilés
2 - 1
Langreo
목요일
08/09/2016
18:00
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
-
Hapoel Azor
목요일
08/09/2016
FT
Rīga United
1 - 1
Rīnūži-Strong
금요일
09/09/2016
10:00
Hapoel Bik'at HaYarden
-
Hapoel Mahane Yehuda
금요일
09/09/2016
FT
Maccabi Ironi Amishav PT
2 - 1
Hapoel Pardesya Noam
금요일
09/09/2016
FT
Nangkiew Irat
2 - 1
Meghalaya Police
금요일
09/09/2016
FT
Holon Yermiyahu
3 - 0
Hapoel Kiryat Ono
금요일
09/09/2016
FT
Shivajians
0 - 3
NEROCA
금요일
09/09/2016
13:45
Hapoel Hod HaSharon
-
Maccabi Kiryat Gat
금요일
09/09/2016
14:00
Hapoel Herzliya
-
Tira
금요일
09/09/2016
FT
Aizawl
3 - 3
Army Green
토요일
10/09/2016
FT
Ohio State University
1 - 0
Northwestern University
일요일
11/09/2016
FT
Kingston City
3 - 2
St. Albans Saints
일요일
11/09/2016
FT
UP Fighting Maroons
2 - 0
University of Batangas
일요일
11/09/2016
FT
NEROCA
0 - 0
Army Green
월요일
12/09/2016
FT
Langsning
2 - 5
Shillong Lajong
월요일
12/09/2016
FT
Vasco
0 - 1
Guardian Angel
월요일
12/09/2016
FT
Spartaks Res.
3 - 2
Riga FC Res. / Sitika FS
월요일
12/09/2016
FT
카샬튼 애슬레틱
4 - 1
Molesey
월요일
12/09/2016
FT
에이블리
1 - 2
Greenwich Borough
월요일
12/09/2016
FT
킹스토니언
2 - 2
머스텀
월요일
12/09/2016
FT
브리지하우스 타운
0 - 2
Shaw Lane
화요일
13/09/2016
FT
Nongkrem
1 - 4
Nangkiew Irat
화요일
13/09/2016
FT
Calangute
0 - 0
Bardez
화요일
13/09/2016
FT
하이드
0 - 0
Glossop North End
화요일
13/09/2016
FT
AFC 서드버리
2 - 1
로위스토프트 타운
수요일
14/09/2016
FT
Royal Wahingdoh
2 - 1
Malki
수요일
14/09/2016
FT
Excursionistas Res.
0 - 1
Talleres Res.
수요일
14/09/2016
FT
Real Betis II
0 - 1
San Fernando CD
수요일
14/09/2016
FT
Tolosa
3 - 2
Deportivo Alavés II
수요일
14/09/2016
FT
Paracuellos Antamira
2 - 2
Inter de Madrid
수요일
14/09/2016
FT
푸엔라브라다
3 - 0
Aravaca
수요일
14/09/2016
FT
As Pontes
1 - 3
Cerceda
수요일
14/09/2016
FT
Peña Sport
1 - 0
Iruña
수요일
14/09/2016
FT
Colegiales Res.
0 - 1
Acassuso Res.
수요일
14/09/2016
FT
리더헤드
2 - 1
월턴 캐주얼스
목요일
15/09/2016
FT
Fortūna / Ogre
4 - 8
Babīte II
목요일
15/09/2016
FT
Northwestern University
1 - 2
University of Wisconsin
목요일
15/09/2016
FT
Chanmari West
4 - 0
Dinthar
목요일
15/09/2016
FT
Dempo
4 - 1
Corps of Signals
목요일
15/09/2016
FT
Aizawl
3 - 0
Zo United
목요일
15/09/2016
FT
Ventspils Res.
2 - 1
Liepāja Res.
목요일
15/09/2016
FT
METTA / LU Res.
2 - 0
BFC Daugavpils Res.
목요일
15/09/2016
FT
Olímpico Totana
1 - 4
UCAM Murcia II
목요일
15/09/2016
FT
Tristán Suárez Res.
3 - 2
Los Andes Res.
금요일
16/09/2016
FT
Chhinga Veng
1 - 4
Chanmari
금요일
16/09/2016
FT
Maccabi Ironi Amishav PT
0 - 2
AS Holon
금요일
16/09/2016
00:00
Rosario Central Res.
-
Patronato Res.
금요일
16/09/2016
FT
Beitar Kfar Kana
1 - 3
Maccabi Ma'alot Tarshiha
금요일
16/09/2016
FT
Maccabi Ironi Netivot
1 - 2
Bnei Eilat
금요일
16/09/2016
FT
Eastern
3 - 1
Kitchee
금요일
16/09/2016
FT
Rangdajied United
0 - 1
Langsning
금요일
16/09/2016
FT
Salgaocar
1 - 1
Sporting Goa
금요일
16/09/2016
FT
Bethlehem VT
0 - 0
Ramhlun North
토요일
17/09/2016
FT
Nongkrem
1 - 5
Royal Wahingdoh
토요일
17/09/2016
FT
Clube Sao Minguel
0 - 2
Vasco
일요일
18/09/2016
FT
Corps of Signals
1 - 3
St. Cruz Cavelossim
일요일
18/09/2016
FT
Alay
0 - 1
Dordoi Bishkek
일요일
18/09/2016
FT
Indiana University
0 - 0
Northwestern University
월요일
19/09/2016
FT
Nangkiew Irat
3 - 1
Langsning
월요일
19/09/2016
FT
Churchill Brothers
2 - 2
Salgaocar
화요일
20/09/2016
FT
Sporting Goa
0 - 0
Calangute
화요일
20/09/2016
FT
Maccabi Tzur Shalom
4 - 1
Hapoel Migdal HaEmek
화요일
20/09/2016
FT
Karmiel Safed
6 - 2
Tzeirei Kafr Kanna
화요일
20/09/2016
FT
Hapoel Hod HaSharon
2 - 1
Maccabi Kiryat Gat
화요일
20/09/2016
FT
Bnei Jaffa Ortodoxim
1 - 2
Hakoah Ramat Gan
화요일
20/09/2016
FT
Hapoel Hadera
0 - 0
Hapoel Beit She'an
화요일
20/09/2016
FT
Maccabi Yavne
5 - 1
Sektzia Nes Tziona
화요일
20/09/2016
FT
Kafr Qasim
2 - 0
Hapoel Azor
화요일
20/09/2016
FT
Beitar Kfar Saba
1 - 1
Hapoel Marmorek
수요일
21/09/2016
FT
뉴 스타
2 - 0
밤부토스
수요일
21/09/2016
FT
APEJES 아카데미
3 - 1
Lion Blessé
수요일
21/09/2016
FT
International Sporting
1 - 0
Dragon de Yaoundé
수요일
21/09/2016
FT
Vilafranca
2 - 0
Badalona
수요일
21/09/2016
FT
푸엔라브라다
1 - 1
Paracuellos Antamira
수요일
21/09/2016
FT
Alcúdia
1 - 4
Poblense
수요일
21/09/2016
FT
Inter de Madrid
3 - 2
Aravaca
목요일
22/09/2016
FT
Northwestern University
1 - 2
DePaul University
목요일
22/09/2016
FT
Aizawl
0 - 1
Bethlehem VT
목요일
22/09/2016
FT
Chhinga Veng
3 - 3
Dinthar
목요일
22/09/2016
FT
TUT Students
2 - 1
UJ Students
목요일
22/09/2016
FT
Rīnūži-Strong
2 - 3
Amoko / 02
목요일
22/09/2016
FT
Rīga United
3 - 2
Monarhs
목요일
22/09/2016
FT
Villaralbo
0 - 4
Arandina
목요일
22/09/2016
FT
마카비 하이파
2 - 2
하포엘 브엘셰바
금요일
23/09/2016
FT
Ramhlun North
1 - 3
Chanmari
금요일
23/09/2016
FT
Chanmari West
0 - 0
Zo United
월요일
26/09/2016
FT
Bethlehem VT
2 - 0
Dinthar
월요일
26/09/2016
FT
Nongkrem
0 - 1
Shillong Lajong
월요일
26/09/2016
FT
Dempo
0 - 1
Sporting Goa
월요일
26/09/2016
FT
Riga FC Res. / Sitika FS
3 - 2
Jelgava Res.
월요일
26/09/2016
FT
Chhinga Veng
1 - 2
Aizawl
월요일
26/09/2016
FT
Dinamo Rīga
3 - 1
Olaine / Super Nova
화요일
27/09/2016
FT
Chanmari
0 - 0
Zo United
화요일
27/09/2016
FT
Royal Wahingdoh
1 - 2
Langsning
화요일
27/09/2016
FT
Calangute
1 - 0
Churchill Brothers
화요일
27/09/2016
FT
Nordia Jerusalem
1 - 1
Maccabi Kiryat Malachi
화요일
27/09/2016
FT
Hapoel Umm al-Fahm
2 - 2
Hapoel Bnei Zalafa
화요일
27/09/2016
FT
Beitar Haifa
7 - 0
Maccabi Ma'alot Tarshiha
화요일
27/09/2016
FT
Deportivo Español Res.
1 - 0
San Telmo Res.
화요일
27/09/2016
FT
Ramhlun North
0 - 2
Chanmari West
화요일
27/09/2016
19:00
Pfeddersheim
-
Wormatia Worms
화요일
27/09/2016
FT
부퍼탈 SV
3 - 0
Speldorf
수요일
28/09/2016
FT
Malki
0 - 0
Nangkiew Irat
수요일
28/09/2016
FT
Vasco
3 - 1
Corps of Signals
수요일
28/09/2016
FT
Platense Res.
0 - 1
All Boys Res.
수요일
28/09/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res.
3 - 0
Colegiales Res.
수요일
28/09/2016
FT
Deportivo Alavés II
3 - 1
Tolosa
수요일
28/09/2016
FT
Pobla Mafumet
0 - 2
Badalona
수요일
28/09/2016
FT
Rather SV
1 - 5
MSV 뒤스부르크
수요일
28/09/2016
FT
Comunicaciones Res.
2 - 0
UAI Urquiza Res.
수요일
28/09/2016
FT
Amurrio
0 - 1
Zalla
수요일
28/09/2016
FT
Cerceda
1 - 2
Arosa
수요일
28/09/2016
FT
Los Andes Res.
0 - 1
CA Atlanta Res.
수요일
28/09/2016
FT
Estudiantes
0 - 3
UCAM Murcia II
목요일
29/09/2016
FT
Bethlehem VT
1 - 0
Chhinga Veng
목요일
29/09/2016
FT
Meghalaya Police
0 - 2
Rangdajied United
목요일
29/09/2016
FT
Bardez
0 - 0
St. Cruz Cavelossim
목요일
29/09/2016
FT
Dinthar
0 - 0
Aizawl
목요일
29/09/2016
FT
Rīga United
1 - 2
Progress II
목요일
29/09/2016
FT
Brown de Adrogué Res.
0 - 7
Deportivo Riestra Res.
목요일
29/09/2016
FT
Arandina
4 - 1
Atlético Astorga
금요일
30/09/2016
FT
Zo United
1 - 0
Ramhlun North
금요일
30/09/2016
FT
Nongkrem
0 - 3
Langsning
금요일
30/09/2016
FT
Guardian Angel
4 - 0
Clube Sao Minguel
금요일
30/09/2016
FT
Chanmari
1 - 2
Chanmari West
토요일
01/10/2016
FT
Northwestern University
0 - 4
University of Maryland
토요일
01/10/2016
FT
Royal Wahingdoh
0 - 0
Nangkiew Irat
토요일
01/10/2016
FT
Vasco
3 - 1
Churchill Brothers
월요일
03/10/2016
FT
Malki
1 - 3
Meghalaya Police
월요일
03/10/2016
FT
바이드포드
4 - 0
톤튼 타운
월요일
03/10/2016
FT
캠브리지 시티
1 - 1
히스톤
화요일
04/10/2016
FT
Rangdajied United
1 - 0
Shillong Lajong
수요일
05/10/2016
FT
Nadroga
1 - 1
Lautoka
수요일
05/10/2016
FT
Ba
1 - 1
Rewa
수요일
05/10/2016
FT
Nadi
1 - 1
Dreketi
수요일
05/10/2016
FT
Clube Sao Minguel
0 - 6
Bardez
수요일
05/10/2016
FT
Mallorca II
2 - 5
Poblense
수요일
05/10/2016
FT
Zalla
0 - 2
Deportivo Alavés II
수요일
05/10/2016
FT
Atlético Astorga
3 - 2
Villaralbo
수요일
05/10/2016
FT
푸엔라브라다
1 - 0
Inter de Madrid
수요일
05/10/2016
FT
Colegiales Res.
5 - 0
Comunicaciones Res.
수요일
05/10/2016
FT
Tristán Suárez Res.
1 - 1
Brown de Adrogué Res.
수요일
05/10/2016
FT
San Telmo Res.
2 - 0
Nueva Chicago Res.
수요일
05/10/2016
FT
Kidlington
3 - 1
스윈던 슈퍼마린
수요일
05/10/2016
FT
라컬 애슬레틱
0 - 0
프롬 타운
수요일
05/10/2016
FT
Aravaca
0 - 4
Paracuellos Antamira
목요일
06/10/2016
FT
Ba
4 - 0
Dreketi
목요일
06/10/2016
FT
Suva
3 - 0
Nadroga
목요일
06/10/2016
FT
Rewa
0 - 1
Nadi
목요일
06/10/2016
FT
Aizawl
0 - 1
Chanmari West
목요일
06/10/2016
FT
Chanmari
4 - 1
Bethlehem VT
목요일
06/10/2016
FT
Langsning
1 - 0
Malki
목요일
06/10/2016
FT
Sporting Goa
2 - 0
St. Cruz Cavelossim
목요일
06/10/2016
20:30
Europa Point Res.
-
Lions Gibraltar Res
금요일
07/10/2016
FT
Rewa
1 - 0
Dreketi
금요일
07/10/2016
FT
Nadroga
1 - 1
Labasa
금요일
07/10/2016
FT
Ba
1 - 1
Nadi
금요일
07/10/2016
FT
Ramhlun North
3 - 2
Chhinga Veng
금요일
07/10/2016
FT
Dinthar
2 - 2
Zo United
금요일
07/10/2016
FT
Nangkiew Irat
0 - 4
Rangdajied United
금요일
07/10/2016
FT
Churchill Brothers
0 - 2
Dempo
토요일
08/10/2016
FT
Shillong Lajong
4 - 2
Meghalaya Police
토요일
08/10/2016
FT
Bardez
1 - 0
Vasco
토요일
08/10/2016
FT
Lichtenberg
1 - 3
Viktoria Berlin
토요일
08/10/2016
FT
Ajman
8 - 0
Ras Al Khaima
토요일
08/10/2016
FT
Annecy
2 - 3
그레노블
토요일
08/10/2016
FT
Maruinense
1 - 2
Aracaju
일요일
09/10/2016
FT
Labasa
1 - 0
Nadi
일요일
09/10/2016
FT
Ba
2 - 1
Lautoka
일요일
09/10/2016
FT
Salgaocar
0 - 0
Calangute
일요일
09/10/2016
FT
BAK 07
6 - 1
Wittenauer SC Concordia
일요일
09/10/2016
FT
밤부토스
0 - 0
코통스포르
일요일
09/10/2016
FT
International Sporting
2 - 1
APEJES 아카데미
일요일
09/10/2016
FT
Frei Paulistano
1 - 1
Coritiba SE
월요일
10/10/2016
FT
Labasa
2 - 1
Ba
월요일
10/10/2016
FT
Langsning
3 - 4
Nangkiew Irat
화요일
11/10/2016
20:45
로물루스
-
Wolves CC
화요일
11/10/2016
FT
스테인스 타운
3 - 4
해로우 보로
화요일
11/10/2016
FT
히드 타운
2 - 3
Gillingham CC
수요일
12/10/2016
FT
Malki
1 - 3
Royal Wahingdoh
수요일
12/10/2016
FT
Aravaca
2 - 2
푸엔라브라다
수요일
12/10/2016
FT
Clube Sao Minguel
1 - 4
Churchill Brothers
수요일
12/10/2016
FT
Sporting Gijón II
3 - 1
Real Avilés
수요일
12/10/2016
FT
Haro Deportivo
0 - 1
Varea
수요일
12/10/2016
FT
아일스버리 유나이티드
0 - 0
웬티지 타운
수요일
12/10/2016
FT
Coritiba SE
1 - 1
Maruinense
목요일
13/10/2016
FT
Meghalaya Police
4 - 0
Nongkrem
목요일
13/10/2016
FT
Bardez
3 - 1
Corps of Signals
금요일
14/10/2016
FT
Langsning
0 - 0
Rangdajied United
금요일
14/10/2016
FT
Vasco
0 - 5
Sporting Goa
토요일
15/10/2016
FT
Shillong Lajong
2 - 0
Royal Wahingdoh
토요일
15/10/2016
FT
Dempo
2 - 1
Salgaocar
토요일
15/10/2016
FT
Al Shaab
3 - 1
Al Arabi
토요일
15/10/2016
FT
Maruinense
1 - 2
Frei Paulistano
일요일
16/10/2016
FT
PAO 바르다스
2 - 3
아이올리코스
일요일
16/10/2016
12:30
St. Cruz Cavelossim
-
Churchill Brothers
월요일
17/10/2016
FT
Rangdajied United
9 - 2
Nongkrem
월요일
17/10/2016
FT
Riga FC Res. / Sitika FS
1 - 1
Rīgas FS Res.
월요일
17/10/2016
FT
Ventspils Res.
6 - 0
BFC Daugavpils Res.
월요일
17/10/2016
FT
Spartaks Res.
22 - 2
Jelgava Res.
월요일
17/10/2016
FT
Bardez
0 - 0
Guardian Angel
화요일
18/10/2016
FT
Nangkiew Irat
1 - 2
Shillong Lajong
화요일
18/10/2016
FT
Clube Sao Minguel
1 - 1
Corps of Signals
화요일
18/10/2016
FT
Lynx Res.
1 - 0
Mons Calpe Res.
수요일
19/10/2016
FT
Meghalaya Police
0 - 4
Royal Wahingdoh
수요일
19/10/2016
15:00
Barracas Central Res.
-
Villa San Carlos Res.
수요일
19/10/2016
16:00
Platense Res.
-
UAI Urquiza Res.
수요일
19/10/2016
16:00
Excursionistas Res.
-
Deportivo Riestra Res.
수요일
19/10/2016
FT
Badalona
2 - 1
Pobla Mafumet
수요일
19/10/2016
FT
Las Zocas
2 - 3
Tenisca
수요일
19/10/2016
19:00
Ferro Carril Oeste Res.
-
Chacarita Juniors Res.
수요일
19/10/2016
20:00
Los Andes Res.
-
Argentinos Juniors Res.
수요일
19/10/2016
20:30
Comunicaciones Res.
-
Villa Dálmine Res.
수요일
19/10/2016
FT
롬포드
1 - 0
체텀 타운
목요일
20/10/2016
FT
Nongkrem
1 - 7
Malki
목요일
20/10/2016
16:00
Estudiantes Caseros Res
-
CD Armenio Res.
목요일
20/10/2016
20:30
Brown de Adrogué Res.
-
CA Atlanta Res.
금요일
21/10/2016
FT
Shillong Lajong
1 - 1
Langsning
금요일
21/10/2016
12:00
Beitar Ir Ma'ale Adumim
-
Maccabi Segev Shalom
토요일
22/10/2016
FT
Meghalaya Police
1 - 0
Nangkiew Irat
토요일
22/10/2016
FT
St. Cruz Cavelossim
0 - 2
Dempo
토요일
22/10/2016
FT
프레주 상-라파엘
3 - 0
마리니안
토요일
22/10/2016
FT
콩카르노
4 - 2
상-말로
일요일
23/10/2016
07:00
Red Warriors Students
-
Growling Tigers Students
일요일
23/10/2016
FT
Fleury U19
2 - 0
파리
일요일
23/10/2016
FT
Frei Paulistano
3 - 0
Maruinense
월요일
24/10/2016
FT
Rangdajied United
1 - 0
Malki
월요일
24/10/2016
FT
Chanmari West
3 - 2
Ramhlun North
월요일
24/10/2016
FT
Sharur
0 - 3
East District
월요일
24/10/2016
FT
East Region
0 - 4
Zagreb
월요일
24/10/2016
FT
BFC Daugavpils Res.
0 - 0
Riga FC Res. / Sitika FS
월요일
24/10/2016
FT
Zo United
1 - 2
Chanmari
월요일
24/10/2016
FT
헤드네스포드 타운
2 - 1
레디치 유나이티드
월요일
24/10/2016
FT
스투어브리지
0 - 1
스트렛포드 타운
화요일
25/10/2016
FT
Langsning
2 - 3
Meghalaya Police
화요일
25/10/2016
FT
Aizawl
1 - 0
Chhinga Veng
화요일
25/10/2016
FT
Sporting Goa
1 - 1
Guardian Angel
화요일
25/10/2016
FT
Ihud Bnei Mejdel Krum
1 - 0
Beitar Haifa
화요일
25/10/2016
FT
Tzeirey Rahat
3 - 1
Nordia Jerusalem
화요일
25/10/2016
FT
Hapoel Umm al-Fahm
0 - 2
Ihud Bnei Kafr Qara
화요일
25/10/2016
FT
Dinthar
2 - 0
Bethlehem VT
화요일
25/10/2016
FT
AS Holon
3 - 2
Hapoel Ihud Bnei Jatt
화요일
25/10/2016
FT
Frohnauer SC
0 - 2
Altglienicke
화요일
25/10/2016
FT
Türkyurt
0 - 9
테니스 보루시아 베를린
화요일
25/10/2016
FT
엔필드 타운
1 - 4
AFC 혼처치
화요일
25/10/2016
FT
서튼 콜드필드 타운
1 - 1
West Bromwich Albion CC
수요일
26/10/2016
FT
Nangkiew Irat
4 - 3
Nongkrem
수요일
26/10/2016
FT
Bardez
1 - 1
Clube Sao Minguel
수요일
26/10/2016
FT
Deportivo Alavés II
6 - 2
Zalla
수요일
26/10/2016
FT
Paracuellos Antamira
0 - 2
푸엔라브라다
목요일
27/10/2016
FT
Royal Wahingdoh
1 - 0
Rangdajied United
목요일
27/10/2016
FT
Salgaocar
2 - 1
St. Cruz Cavelossim
목요일
27/10/2016
FT
Castilla y Leon
4 - 0
South West Region
목요일
27/10/2016
FT
Tuzla Canton
0 - 1
San Marino B
목요일
27/10/2016
16:00
Platense Res.
-
UAI Urquiza Res.
금요일
28/10/2016
FT
Shillong Lajong
2 - 1
Malki
금요일
28/10/2016
FT
Chhinga Veng
3 - 0
Zo United
금요일
28/10/2016
FT
Calangute
1 - 0
Dempo
금요일
28/10/2016
FT
Zagreb
3 - 0
Sharur
금요일
28/10/2016
FT
East District
0 - 2
East Region
금요일
28/10/2016
FT
Dubai
3 - 1
Dibba Al Hisn
금요일
28/10/2016
FT
Belgrano Córdoba Res.
5 - 1
Quilmes Res.
금요일
28/10/2016
FT
Chanmari
1 - 1
Dinthar
토요일
29/10/2016
FT
Maruinense
0 - 0
Coritiba SE
일요일
30/10/2016
FT
APEJES 아카데미
2 - 0
밤부토스
월요일
31/10/2016
FT
Shillong Lajong
1 - 2
Rangdajied United
월요일
31/10/2016
FT
South West Region
2 - 0
Tuzla Canton
월요일
31/10/2016
FT
San Marino B
1 - 0
Castilla y Leon
화요일
01/11/2016
FT
Royal Wahingdoh
2 - 1
Langsning
수요일
02/11/2016
FT
Sporting Goa
1 - 0
Clube Sao Minguel
수요일
02/11/2016
14:00
Acassuso Res.
-
CA Fénix Res
수요일
02/11/2016
15:00
Platense Res.
-
UAI Urquiza Res.
수요일
02/11/2016
FT
Glacis United Res.
0 - 1
Europa Res.
수요일
02/11/2016
FT
Coritiba SE
1 - 2
Frei Paulistano
목요일
03/11/2016
FT
Calangute
3 - 1
St. Cruz Cavelossim
목요일
03/11/2016
FT
Chhinga Veng
1 - 1
Ramhlun North
목요일
03/11/2016
19:00
Brown de Adrogué Res.
-
CA Atlanta Res.
금요일
04/11/2016
FT
Shillong Lajong
1 - 0
Royal Wahingdoh
금요일
04/11/2016
FT
Bethlehem VT
1 - 1
Chanmari
금요일
04/11/2016
FT
Vasco
0 - 5
Salgaocar
금요일
04/11/2016
FT
Al Shaab
0 - 0
Al Hamriyah
금요일
04/11/2016
FT
Chanmari West
0 - 1
Aizawl
일요일
06/11/2016
FT
Corps of Signals
3 - 1
Bardez
월요일
07/11/2016
FT
St. Cruz Cavelossim
0 - 2
Calangute
화요일
08/11/2016
FT
Karmiel Safed
0 - 2
Beitar Haifa
화요일
08/11/2016
FT
메트로폴리탄 폴리스
0 - 1
코린티안-캐주얼스
화요일
08/11/2016
FT
Club Sando
0 - 1
Defence Force
수요일
09/11/2016
FT
San Juan Jabloteh
1 - 1
Ma Pau Stars
수요일
09/11/2016
FT
Rangdajied United
2 - 3
Shillong Lajong
수요일
09/11/2016
FT
Acassuso Res.
1 - 1
Flandria Res.
수요일
09/11/2016
FT
Platense Res.
0 - 2
Villa Dálmine Res.
수요일
09/11/2016
FT
Excursionistas Res.
2 - 0
CA Atlanta Res.
수요일
09/11/2016
FT
Ferro Carril Oeste Res.
2 - 0
Morón Res.
수요일
09/11/2016
FT
Kidlington
1 - 2
아일스버리 유나이티드
수요일
09/11/2016
20:45
사우스 파크
-
카샬튼 애슬레틱
목요일
10/11/2016
FT
Ramhlun North
0 - 2
Bethlehem VT
목요일
10/11/2016
FT
Hapoel Hod HaSharon
2 - 2
Maccabi Yavne
목요일
10/11/2016
FT
Chanmari
1 - 1
Chhinga Veng
목요일
10/11/2016
FT
Estudiantes Caseros Res
1 - 1
Colegiales Res.
목요일
10/11/2016
FT
Al Najma
3 - 5
Bahrain SC
목요일
10/11/2016
FT
Brown de Adrogué Res.
0 - 2
Argentinos Juniors Res.
금요일
11/11/2016
FT
Zo United
1 - 2
Aizawl
금요일
11/11/2016
FT
Hapoel Kfar Shalem
2 - 0
Nordia Jerusalem
금요일
11/11/2016
FT
Bishops
0 - 9
Punjab
금요일
11/11/2016
FT
Ihud Bnei Mejdel Krum
3 - 4
Maccabi Kiryat Ata
금요일
11/11/2016
FT
Dinthar
1 - 1
Chanmari West
금요일
11/11/2016
FT
Pune City U18
0 - 2
Mumbai
토요일
12/11/2016
FT
Shivajians B
3 - 0
Lonestar Kashmir
토요일
12/11/2016
FT
Deccan Rovers
0 - 8
Salgaocar
토요일
12/11/2016
FT
Frei Paulistano
4 - 0
América SE
토요일
12/11/2016
FT
La Horquetta Rangers
2 - 4
Defence Force
토요일
12/11/2016
FT
W Connection
0 - 0
Ma Pau Stars
일요일
13/11/2016
FT
Sporting Goa
2 - 0
Corps of Signals
일요일
13/11/2016
FT
Punjab
2 - 4
Shivajians
일요일
13/11/2016
FT
Pune City U18
2 - 1
Real Kashmir
일요일
13/11/2016
FT
Al Ittihad
2 - 3
Malkiya
일요일
13/11/2016
FT
Central
0 - 0
Morvant Caledonia United
월요일
14/11/2016
FT
Chanmari West
1 - 2
Chanmari
월요일
14/11/2016
FT
Churchill Brothers
1 - 0
Clube Sao Minguel
월요일
14/11/2016
FT
Shivajians B
0 - 3
Fateh Hyderabad
월요일
14/11/2016
FT
ARF Soroca
0 - 1
Genève Region
월요일
14/11/2016
FT
İstanbul Region
2 - 0
Western Region
월요일
14/11/2016
FT
Ramhlun North
2 - 2
Zo United
월요일
14/11/2016
FT
Salgaocar
0 - 0
Ozone
월요일
14/11/2016
FT
Police
4 - 1
Point Fortin Civic
화요일
15/11/2016
FT
Kon Tum
2 - 0
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
화요일
15/11/2016
FT
Nam Định
0 - 3
Phu Dong
화요일
15/11/2016
FT
Aizawl
2 - 2
Dinthar
화요일
15/11/2016
FT
Shivajians
1 - 0
Pune City U18
화요일
15/11/2016
FT
Chhinga Veng
2 - 0
Bethlehem VT
화요일
15/11/2016
FT
Mumbai
0 - 0
Punjab
화요일
15/11/2016
FT
루보로 디나모
2 - 4
Basford United
화요일
15/11/2016
FT
베드워스 유나이티드
3 - 4
매틀록 타운
화요일
15/11/2016
FT
벅스턴
6 - 2
래드클리프 보로
화요일
15/11/2016
FT
오셋 알비언
2 - 4
파슬리
화요일
15/11/2016
FT
스켈머스데일 유나이티드
1 - 3
Colne
화요일
15/11/2016
FT
바웰
2 - 1
콜빌 타운
화요일
15/11/2016
FT
칼튼 타운
2 - 5
스펄딩 유나이티드
화요일
15/11/2016
FT
부스카우
2 - 1
랭커스터 시티
화요일
15/11/2016
FT
드로일스덴
3 - 5
트래포드
화요일
15/11/2016
FT
프리클리 애슬레틱
0 - 2
Tadcaster Albion
화요일
15/11/2016
FT
쇼트우드 유나이티드
2 - 2
라컬 애슬레틱
화요일
15/11/2016
FT
CA Atlanta Res.
0 - 1
Almirante Brown Res
수요일
16/11/2016
FT
Fateh Hyderabad
1 - 3
Ozone
수요일
16/11/2016
FT
Argentinos Juniors Res.
5 - 0
Talleres Res.
수요일
16/11/2016
FT
İstanbul Region
0 - 0
ARF Soroca
수요일
16/11/2016
FT
Genève Region
2 - 1
Western Region
수요일
16/11/2016
FT
Salgaocar
5 - 2
Shivajians B
수요일
16/11/2016
FT
키즈그로브 애슬레틱
1 - 5
체이스타운
수요일
16/11/2016
FT
노스위치 빅토리아
2 - 2
콜윈 베이
수요일
16/11/2016
FT
Deportivo Español Res.
2 - 0
Barracas Central Res.
수요일
16/11/2016
FT
UAI Urquiza Res.
0 - 0
CD Armenio Res.
수요일
16/11/2016
FT
Colegiales Res.
2 - 1
All Boys Res.
수요일
16/11/2016
FT
Nueva Chicago Res.
2 - 2
Los Andes Res.
목요일
17/11/2016
FT
Tristán Suárez Res.
2 - 2
Deportivo Riestra Res.
금요일
18/11/2016
FT
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
0 - 1
Nam Định
금요일
18/11/2016
FT
Phu Dong
0 - 0
Kon Tum
금요일
18/11/2016
FT
Dinthar
1 - 2
Chhinga Veng
금요일
18/11/2016
FT
Genève Region
0 - 1
İstanbul Region
금요일
18/11/2016
FT
Western Region
1 - 2
ARF Soroca
금요일
18/11/2016
13:00
마카비 하이파
-
Maccabi Tzeirey Shfaram
금요일
18/11/2016
FT
Bethlehem VT
0 - 0
Aizawl
월요일
21/11/2016
FT
로물루스
0 - 2
셰필드
월요일
21/11/2016
20:45
헤드네스포드 타운
-
Burton Albion CC
화요일
22/11/2016
FT
뉴캐슬 타운
3 - 1
스태포드 레인저스
수요일
23/11/2016
FT
Clube Sao Minguel
0 - 2
Salgaocar
수요일
23/11/2016
FT
사우스 파크
2 - 1
카샬튼 애슬레틱
목요일
24/11/2016
FT
Guardian Angel
0 - 1
Calangute
목요일
24/11/2016
FT
Ramhlun North
0 - 1
Dinthar
목요일
24/11/2016
FT
Chanmari West
2 - 0
Chhinga Veng
금요일
25/11/2016
FT
Aizawl
2 - 1
Chanmari
금요일
25/11/2016
FT
Vasco
2 - 2
Dempo
일요일
27/11/2016
FT
Morvant Caledonia United
0 - 3
Defence Force
월요일
28/11/2016
FT
Mumbai Customs
1 - 0
Central Bank of India
화요일
29/11/2016
FT
Mapua Cardinals Students
1 - 11
San Beda Students
화요일
29/11/2016
FT
EAC Generals Students
0 - 5
Lyceum Pirates Students
화요일
29/11/2016
FT
UPHSD Altas Students
1 - 3
Arellano Chiefs
화요일
29/11/2016
FT
Fleetwood Town CC
1 - 1
Wigan Athletic CC
화요일
29/11/2016
FT
Bardez
0 - 0
Sporting Goa
화요일
29/11/2016
FT
워킹턴
2 - 2
램스보텀 유나이티드
화요일
29/11/2016
20:45
뱀버 브리지
-
마린
화요일
29/11/2016
20:45
리크 타운
-
헤드네스포드 타운
화요일
29/11/2016
FT
Colchester United CC
6 - 0
위덤 타운
수요일
30/11/2016
FT
Tristán Suárez Res.
3 - 0
Excursionistas Res.
수요일
30/11/2016
FT
Guisborough Town
0 - 5
휘트비 타운
수요일
30/11/2016
20:45
헤일스오언 타운
-
Walsall CC
수요일
30/11/2016
FT
Silsden
3 - 1
할리팩스 타운
목요일
01/12/2016
FT
Vasco
0 - 4
St. Cruz Cavelossim
목요일
01/12/2016
FT
Bethlehem VT
1 - 1
Chanmari West
금요일
02/12/2016
FT
Arellano Chiefs
3 - 1
Mapua Cardinals Students
토요일
03/12/2016
FT
Defence Force
1 - 0
Ma Pau Stars
일요일
04/12/2016
FT
Churchill Brothers
0 - 0
Bardez
월요일
05/12/2016
FT
Mumbai
8 - 3
Mumbai Customs
화요일
06/12/2016
FT
EAC Generals Students
0 - 10
San Beda Students
화요일
06/12/2016
FT
Panthiraikos
0 - 1
Rodos
화요일
06/12/2016
FT
서튼 콜드필드 타운
3 - 3
스투어브리지
화요일
06/12/2016
FT
일케스턴
1 - 2
매틀록 타운
수요일
07/12/2016
FT
Salgaocar
2 - 1
Bardez
수요일
07/12/2016
FT
니키 볼로스
1 - 0
Apolloniou / Istiaias
수요일
07/12/2016
12:00
파나차이키
-
아이올리코스
수요일
07/12/2016
FT
Acassuso Res.
2 - 0
CA Fénix Res
수요일
07/12/2016
13:00
일리시아코스
-
아살레니오스
수요일
07/12/2016
FT
Agios Ierotheos
4 - 0
트리글리아 라피나스
수요일
07/12/2016
FT
Orfeas Xanthi
2 - 0
Doxa Proskyniton
수요일
07/12/2016
FT
네스토스 크리수폴리스
0 - 2
아폴론 칼라마리아스
수요일
07/12/2016
FT
Langadas
1 - 1
나오우사
수요일
07/12/2016
FT
Zevgolateio
3 - 1
파나르기아코스 아르고스
수요일
07/12/2016
13:00
에르고텔리스
-
키피시아
수요일
07/12/2016
FT
Eastwood Community
0 - 6
칼튼 타운
금요일
09/12/2016
FT
Western Railway
2 - 1
PIFA Sports
금요일
09/12/2016
FT
Guardian Angel
3 - 0
Vasco
토요일
10/12/2016
FT
Corps of Signals
1 - 1
Dempo
일요일
11/12/2016
FT
Bardez
0 - 1
Calangute
월요일
12/12/2016
FT
St. Cruz Cavelossim
4 - 0
Clube Sao Minguel
월요일
12/12/2016
FT
Edgware & Kingsbury
1 - 2
햄턴 & 리치먼드
화요일
13/12/2016
FT
Lyceum Pirates Students
2 - 1
Mapua Cardinals Students
화요일
13/12/2016
FT
EAC Generals Students
1 - 3
UPHSD Altas Students
화요일
13/12/2016
FT
Salgaocar
5 - 0
Churchill Brothers
화요일
13/12/2016
FT
메트로폴리탄 폴리스
0 - 0
킹스토니언
수요일
14/12/2016
FT
Calangute
1 - 1
Sporting Goa
수요일
14/12/2016
FT
일리시아코스
1 - 3
아살레니오스
수요일
14/12/2016
FT
에르고텔리스
1 - 2
키피시아
수요일
14/12/2016
FT
파나차이키
1 - 0
아이올리코스
목요일
15/12/2016
FT
Vasco
2 - 0
Clube Sao Minguel
금요일
16/12/2016
FT
St. Benilde Blazers
2 - 1
Lyceum Pirates Students
금요일
16/12/2016
FT
UPHSD Altas Students
0 - 1
Mapua Cardinals Students
금요일
16/12/2016
FT
Arellano Chiefs
0 - 6
San Beda Students
토요일
17/12/2016
FT
Churchill Brothers
0 - 0
Calangute
일요일
18/12/2016
11:00
Kenkre
-
MS Police
일요일
18/12/2016
FT
Corps of Signals
2 - 0
Vasco
월요일
19/12/2016
11:00
PIFA Sports
-
ONGC
월요일
19/12/2016
FT
Clube Sao Minguel
1 - 5
Guardian Angel
화요일
20/12/2016
FT
해로게이트 타운
4 - 1
Campion
수요일
21/12/2016
FT
Western Railway
0 - 5
Air India
수요일
21/12/2016
FT
Vasco
1 - 2
Bardez
수요일
21/12/2016
FT
Zevgolateio
0 - 1
파나차이키
수요일
21/12/2016
FT
Agios Ierotheos
1 - 1
키피시아
수요일
21/12/2016
13:00
아살레니오스
-
Rodos
수요일
21/12/2016
FT
아폴론 칼라마리아스
4 - 1
Orfeas Xanthi
수요일
21/12/2016
13:00
Asteras Amaliada
-
아차이키
수요일
21/12/2016
FT
Apollon Larissa
2 - 2
카라이스카키스
수요일
21/12/2016
FT
Langadas
2 - 1
Almopos
수요일
21/12/2016
20:30
글루체스터 시티
-
쇼트우드 유나이티드
목요일
22/12/2016
FT
Guardian Angel
1 - 0
Corps of Signals
금요일
23/12/2016
FT
Mumbai
5 - 0
Union Bank
금요일
23/12/2016
FT
St. Cruz Cavelossim
1 - 3
Sporting Goa
토요일
24/12/2016
11:00
PIFA Sports
-
MS Police
화요일
27/12/2016
FT
Salgaocar
2 - 2
Dempo
수요일
28/12/2016
FT
Central Bank of India
3 - 0
KSA
수요일
28/12/2016
FT
Guardian Angel
2 - 5
Bardez
Tables
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Team
MP
D
P
1
아스널
28
+46
64
2
리버풀
28
+39
64
3
맨체스터 시티
28
+35
63
4
아스톤 빌라
29
+18
56
5
토트넘 홋스퍼
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.