Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
일요일 | ||||
FT
|
베이트 | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
화요일 | |||||
FT
|
Slavia | 0 - 1 | Torpedo BelAZ | View events | |
수요일 | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 0 | Slavia | ||
Aggr. | Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Slavia | ||
수요일 | |||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 1 | 베이트 | View events | |
수요일 | |||||
FT
|
베이트 | 0 - 0 | Neman Grodno | ||
Aggr. | 베이트 | 1 - 1 | Neman Grodno |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
토요일 | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 1 | 샤크티오르 | View events | |
토요일 | |||||
FT
|
샤크티오르 | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | View events | |
Aggr. | Torpedo BelAZ | 2 - 2 | 샤크티오르 | ||
토요일 | |||||
FT
|
Belshina | 0 - 5 | 베이트 | View events | |
토요일 | |||||
FT
|
베이트 | 5 - 0 | Belshina | View events | |
Aggr. | Belshina | 0 - 10 | 베이트 | ||
일요일 | |||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Neman Grodno | ||
일요일 | |||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Vitebsk | View events | |
Aggr. | Vitebsk | 1 - 2 | Neman Grodno | ||
일요일 | |||||
FT
|
Slavia | 2 - 0 | Slutsk | View events | |
일요일 | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Slavia | View events | |
Aggr. | Slavia | 2 - 1 | Slutsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
토요일 | ||||
FT
|
디나모 브레스트 | 1 - 1 | Vitebsk | View events |
토요일 | ||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Arsenal | View events |
토요일 | ||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Isloch | View events |
일요일 | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 0 - 2 | Slavia | View events |
금요일 | ||||
FT
|
Gomel | 0 - 0 | Belshina | |
토요일 | ||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | 디나모 민스키 | View events |
토요일 | ||||
FT
|
Minsk | 1 - 2 | 샤크티오르 | View events |
토요일 | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 2 | 베이트 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
화요일 | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 3 | Slutsk | View events |
화요일 | ||||
FT
|
ML Vitebsk | 2 - 3 | Vitebsk | View events |
화요일 | ||||
FT
|
Osipovichi | 1 - 3 | Neman Grodno | View events |
화요일 | ||||
FT
|
Stenles Pinsk | 1 - 2 | 베이트 | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 3 | Energetik-BGU | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Zhodino Yuzhnoe | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 3 | Slavia | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | 디나모 브레스트 | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Isloch | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 3 | Gomel | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Ostrovets | 1 - 2 | 샤크티오르 | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Tekhnolog-BGUT | 2 - 4 | Belshina | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Volna | 2 - 2 | 디나모 민스키 | View events |
목요일 | ||||
FT
|
Gazovik Vitebsk | 0 - 5 | Dnepr Mogilev | View events |
목요일 | ||||
FT
|
Lida | 1 - 3 | Arsenal | View events |
목요일 | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 1 | Minsk | View events |