Cup

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
금요일 26/07/2024
20:30
Habay-la-Vieille - Wallonia Libin
토요일 27/07/2024
19:00
Brasschaat - Punt-Larum
토요일 27/07/2024
19:00
Linkhout - Weerstand Koersel
토요일 27/07/2024
19:00
Weerstand Koersel II - Veldwezelt
토요일 27/07/2024
19:30
Antonia - Witgoor Sport
토요일 27/07/2024
19:30
Huldenberg - Wolvertem Merchtem
토요일 27/07/2024
19:30
KFC Eksel - Turkse Rangers
토요일 27/07/2024
20:00
Mol - Sporting Tisselt
토요일 27/07/2024
20:00
Chevetogne - Evelette-Jallet
토요일 27/07/2024
20:00
Nassogne - Chaumont
일요일 28/07/2024
16:00
Lint - Hooikt
일요일 28/07/2024
16:00
KBSK Retie - Ekeren
일요일 28/07/2024
16:00
K. Kontich - Zwaneven
일요일 28/07/2024
16:00
Berlaar-Heikant - Nieuwmoer
일요일 28/07/2024
16:00
Gooreind - Schelle Sport
일요일 28/07/2024
16:00
Hoboken - BO Beerzel
일요일 28/07/2024
16:00
PSV 1820 - Linden
일요일 28/07/2024
16:00
Landen - Wambeek-Ternat
일요일 28/07/2024
16:00
TBC - Olympia Wijgmaal
일요일 28/07/2024
16:00
Herent - Diest
일요일 28/07/2024
16:00
Londerzeel United - Liedekerke
일요일 28/07/2024
16:00
Bertem-Leefdaal - Kraainem
일요일 28/07/2024
16:00
Pepingen-Halle - Tervuren-Duisburg
일요일 28/07/2024
16:00
Ham United - Groen Star Bree-Beek
일요일 28/07/2024
16:00
Unico Tongeren - Racing Peer
일요일 28/07/2024
16:00
Vlijtingen - Standard Elen
일요일 28/07/2024
16:00
Uikhoven - Diepenbeek
일요일 28/07/2024
16:00
Eendracht Aalter - Denderhoutem
일요일 28/07/2024
16:00
Hedes - DT Borsbeke
일요일 28/07/2024
16:00
Sparta Wortegem - TK Meldert
일요일 28/07/2024
16:00
Sottegem - Zwijnaarde
일요일 28/07/2024
16:00
Heikant Zele - Sparta Waasmunster
일요일 28/07/2024
16:00
Munkzwalm - Kleit Maldegem
일요일 28/07/2024
16:00
Knesselare - Vrasene
일요일 28/07/2024
16:00
Poesele - Berlare
일요일 28/07/2024
16:00
Haasdonk - KSK Beveren
일요일 28/07/2024
16:00
GD Ingooigem - Racing Waregem II
일요일 28/07/2024
16:00
Beveren-Leie - Bredene
일요일 28/07/2024
16:00
Sassport Boezinge - Sparta Heestert
일요일 28/07/2024
16:00
Excelsior Zedelgem - Westrozebeke
일요일 28/07/2024
16:00
Racing Waregem - Ardooie
일요일 28/07/2024
16:00
Rumbeke - Zwevegem Sport
일요일 28/07/2024
16:00
Varsenare - Wevelgem City
일요일 28/07/2024
16:00
RAFC Cuesmes - Moen
일요일 28/07/2024
16:00
RAEC Mons II - Houdinois
일요일 28/07/2024
16:00
Fontaine-l'Évêque - Casteau
일요일 28/07/2024
16:00
Estaimbourg - Péruwelz
일요일 28/07/2024
16:00
Frasnoise - Courcelles
일요일 28/07/2024
16:00
Antoing - Gosselies Sports
일요일 28/07/2024
16:00
Isièroise - Pâturages
일요일 28/07/2024
16:00
Saintoise - Soignies Sports
일요일 28/07/2024
16:00
Excelsior Stéphanois - Union Lasne-Ohain
일요일 28/07/2024
16:00
Waterloo - US d'Ophain
일요일 28/07/2024
16:00
Villers-La-Ville - Etterbeek
일요일 28/07/2024
16:00
Auderghem - Léopold
일요일 28/07/2024
16:00
Kosova Schaerbeek - Beauvechain
일요일 28/07/2024
16:00
Nismes - US Dinantaise
일요일 28/07/2024
16:00
Arquet II - Meux II
일요일 28/07/2024
16:00
Union Bossière Gembloux - Condruzien
일요일 28/07/2024
16:00
Wépion - Grand-Leez
일요일 28/07/2024
16:00
Standard Bouillon - Aye
일요일 28/07/2024
16:00
Corbion - Longlier
일요일 28/07/2024
16:00
RESC Houffaloise - RUS Assenois
일요일 28/07/2024
16:00
Elsautoise II - Jalhay
일요일 28/07/2024
16:00
Grün-Weiss Amel - Aywaille II
일요일 28/07/2024
16:00
Vyle-Tharoul - Sart-Tilman
일요일 28/07/2024
16:00
Rapid Oudler - Ster-Francorchamps
일요일 28/07/2024
16:00
Union Limbourg - Rechain
일요일 28/07/2024
16:00
Aubel II - Union Flémalloise
일요일 28/07/2024
16:00
Juprelle - Warsage

Tables

# Team MP D P
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
GambleAware 18+