Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
토요일 | ||||
FT
|
Trans | 2 - 1 | 칼루 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
화요일 | ||||
FT
|
Trans | 5 - 0 | Elva | View events |
수요일 | ||||
FT
|
칼루 | 3 - 2 | 레바디아 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
화요일 | ||||
FT
|
JK Tabasalu | 1 - 5 | Elva | View events |
화요일 | ||||
FT
|
칼루 | 2 - 1 | Tammeka | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Trans | 2 - 0 | Maardu | View events |
수요일 | ||||
FT
|
파이드 | 1 - 4 | 레바디아 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
수요일 | ||||
FT
|
Maardu | 4 - 0 | Läänemaa JK | View events |
목요일 | ||||
FT
|
Järva-Jaani | 0 - 6 | Tammeka | View events |
화요일 | ||||
FT
|
레바디아 | 2 - 1 | FC 플로라 | View events |
화요일 | ||||
FT
|
Trans | 8 - 0 | Noorus-96 | View events |
화요일 | ||||
FT
|
파이드 | 2 - 1 | Legion | View events |
화요일 | ||||
FT
|
JK Tabasalu | 6 - 1 | Zenit Tallinn | View events |
수요일 | ||||
FT
|
칼루 | 3 - 0 | Tallinna Kalev | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Viimsi II | 0 - 3 | Elva | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
수요일 | ||||
FT
|
Tallinna Kalev | 3 - 0 | Tartu Santos | |
화요일 | ||||
FT
|
Kuressaare | 2 - 3 | 칼루 | |
화요일 | ||||
FT
|
Tammeka | 1 - 0 | Flora II | |
화요일 | ||||
FT
|
Viimsi | 2 - 3 | Elva | |
화요일 | ||||
FT
|
파이드 | 2 - 1 | Paide III | |
목요일 | ||||
FT
|
FC 플로라 | 13 - 0 | Warrior | |
목요일 | ||||
FT
|
Legion | 3 - 0 | Vaprus | |
목요일 | ||||
FT
|
Läänemaa JK | 14 - 1 | Teleios | |
화요일 | ||||
FT
|
Järva-Jaani | 5 - 0 | Äksi Wolves | |
화요일 | ||||
FT
|
Kadrina | 0 - 7 | Trans | |
화요일 | ||||
FT
|
Maardu | 4 - 0 | Sillamäe Kalev | |
수요일 | ||||
FT
|
Viimsi II | 3 - 2 | Alliance II | |
수요일 | ||||
FT
|
Zenit Tallinn | 4 - 2 | Kose | |
수요일 | ||||
FT
|
Poseidon | 0 - 3 | JK Tabasalu | |
수요일 | ||||
FT
|
Tartu Welco | 0 - 5 | 레바디아 | |
목요일 | ||||
FT
|
Piraaja | 3 - 4 | Noorus-96 |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
화요일 | ||||
FT
|
Põhja-Sakala | 1 - 3 | Legion | |
화요일 | ||||
FT
|
Mulgi | 1 - 2 | Ambla Vallameeskond | |
화요일 | ||||
FT
|
Maardu United II | 21 - 2 | Mauruse Saurused | |
목요일 | ||||
FT
|
FC Sillamäe | 1 - 1 | Anija | |
목요일 | ||||
FT
|
Rumori Calcio | 3 - 0 | Raplamaa | |
목요일 | ||||
FT
|
Tallinna Kalev III | 3 - 3 | Läänemaa JK | |
토요일 | ||||
FT
|
Warrior | 5 - 1 | Viking | |
토요일 | ||||
FT
|
Paide III | 6 - 1 | Pusivus | |
토요일 | ||||
FT
|
Ararat | 4 - 4 | Igiliikur | |
일요일 | ||||
FT
|
Koeru | 3 - 2 | Viimsi Lõvid | |
일요일 | ||||
FT
|
Maardu | 3 - 0 | Tulevik | |
일요일 | ||||
FT
|
Kadrina | 3 - 0 | FCP Pärnu | |
일요일 | ||||
FT
|
Vaimastvere SK Illi | 8 - 0 | Raudteetöölised | |
일요일 | ||||
FT
|
Põhja-Tallinna JK Volta | 0 - 3 | Tammeka | |
일요일 | ||||
FT
|
Olympic | 0 - 16 | FC 플로라 | |
일요일 | ||||
FT
|
Viimsi II | 3 - 0 | Poseidon II | |
일요일 | ||||
FT
|
Loo | 1 - 2 | Vaprus | |
일요일 | ||||
FT
|
Paide II | 0 - 3 | JK Tabasalu | |
일요일 | ||||
FT
|
Imavere | 4 - 3 | Rasmus Värki | |
일요일 | ||||
FT
|
NPM Silmet | 0 - 0 | FC Tallinn | |
일요일 | ||||
FT
|
Tõrva | 1 - 3 | Alliance | |
일요일 | ||||
FT
|
Kuressaare | 22 - 0 | Lootos | |
일요일 | ||||
FT
|
Kompanii Marjamaa | 10 - 0 | Tallinna Wolves | |
일요일 | ||||
FT
|
Tulevik II | 4 - 3 | Jõgeva Wolves | |
목요일 | ||||
FT
|
Puhkus Mehhikos | 2 - 9 | Põhja-Tallinna Volta II | |
목요일 | ||||
FT
|
TransferWise | 2 - 3 | Kohtla-Nõmme | |
금요일 | ||||
FT
|
Soccernet | 0 - 12 | 레바디아 |