Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
토요일 | ||||
FT
|
FC 플로라 | 2 - 1 | Trans | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
토요일 | ||||
FT
|
Elva | 2 - 4 | FC 플로라 | View events |
토요일 | ||||
FT
|
Trans | 4 - 1 | Tallinna Kalev | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
화요일 | ||||
FT
|
Elva | 3 - 1 | Alliance II | View events |
화요일 | ||||
FT
|
칼루 | 1 - 2 | Trans | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Võru FC Helios | 0 - 6 | Tallinna Kalev | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Tammeka | 0 - 3 | FC 플로라 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
수요일 | ||||
FT
|
ReUnited Tallinn | 1 - 2 | Alliance II | View events |
일요일 | ||||
FT
|
Rasmus Värki | 0 - 1 | Võru FC Helios | View events |
화요일 | ||||
FT
|
Trans | 21 - 0 | Eston Villa II | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Tallinna Kalev | 7 - 0 | Põhja-Tallinna Volta II | View events |
수요일 | ||||
FT
|
레바디아 | 1 - 2 | 칼루 | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Tulevik | 0 - 1 | Tammeka | View events |
수요일 | ||||
FT
|
파이드 | 1 - 3 | FC 플로라 | View events |
수요일 | ||||
FT
|
Elva | 2 - 0 | JK Tabasalu | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
화요일 | ||||
FT
|
Tarvastu | 1 - 4 | Elva | |
화요일 | ||||
FT
|
Põhja-Sakala | 0 - 3 | Tallinna Kalev | |
토요일 | ||||
FT
|
ReUnited Tallinn | 5 - 2 | NPM Silmet | |
화요일 | ||||
FT
|
Rasmus Värki | 3 - 0 | Anija | |
수요일 | ||||
FT
|
파이드 | 13 - 0 | Põhja-Tallinna JK Volta | |
수요일 | ||||
FT
|
Tulevik | 11 - 0 | Tallinna Wolves | |
수요일 | ||||
FT
|
TJK Legion II | 0 - 1 | Tammeka | |
목요일 | ||||
FT
|
Põhja-Tallinna Volta II | 2 - 0 | Viimsi | |
토요일 | ||||
FT
|
Team Helm | 1 - 21 | 레바디아 | |
토요일 | ||||
FT
|
Võru FC Helios | 2 - 1 | Tartu Welco | |
수요일 | ||||
FT
|
Alliance II | 1 - 1 | Tallinna Kalev III | |
수요일 | ||||
FT
|
Kuressaare | 1 - 3 | Trans | |
수요일 | ||||
FT
|
Eston Villa II | 3 - 0 | Otepää | |
토요일 | ||||
FT
|
Paide III | 0 - 3 | 칼루 | |
수요일 | ||||
FT
|
Maardu | 0 - 7 | FC 플로라 | |
화요일 | ||||
FT
|
JK Tabasalu | 2 - 1 | Flora II |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
화요일 | ||||
FT
|
Paide III | 13 - 2 | Mauruse Saurused | |
토요일 | ||||
FT
|
Helios | 5 - 1 | Rumori Calcio II | |
수요일 | ||||
FT
|
Tammeka IV | 0 - 4 | Tallinna Kalev III | |
목요일 | ||||
FT
|
Tallinna FC Zapoos | 0 - 0 | Zenit Tallinn | |
목요일 | ||||
FT
|
Mulgi | 0 - 1 | Tallinna Wolves | |
수요일 | ||||
FT
|
Viimsi II | 1 - 2 | Igiliikur | |
수요일 | ||||
FT
|
Alliance II | 0 - 0 | JK 32.KK | |
수요일 | ||||
FT
|
Eston Villa | 15 - 0 | Metsis | |
목요일 | ||||
FT
|
Kompanii Marjamaa | 6 - 0 | Sssolutions | |
목요일 | ||||
FT
|
Kadakas | 3 - 1 | Maksatransport | |
목요일 | ||||
FT
|
Lelle | 2 - 1 | TransferWise | |
목요일 | ||||
FT
|
Soccernet | 1 - 3 | Vastseliina | |
금요일 | ||||
FT
|
Piraaja | 1 - 3 | TJK Legion II | |
수요일 | ||||
FT
|
Pusivus | 0 - 5 | Pärnu Sadam | |
목요일 | ||||
FT
|
Flora III | 10 - 0 | Poseidon II | |
목요일 | ||||
FT
|
Noorus-96 | 2 - 4 | Otepää | |
화요일 | ||||
FT
|
Olympic | 1 - 9 | 파이드 | |
토요일 | ||||
FT
|
Maardu | 12 - 0 | Warrior | |
토요일 | ||||
FT
|
Tulevik | 0 - 0 | Kadrina | |
토요일 | ||||
FT
|
Trans | 0 - 0 | Maardu Aliens | |
토요일 | ||||
FT
|
Rakvere Tarvas | 0 - 3 | Alliance | |
토요일 | ||||
FT
|
Põhja-Tallinna JK Volta | 18 - 0 | Viking | |
토요일 | ||||
FT
|
Põhja-Sakala | 5 - 2 | Pärnu | |
월요일 | ||||
FT
|
Tammeka | 8 - 1 | FCI Tallinn | |
수요일 | ||||
FT
|
Elva | 3 - 0 | EMÜ |